Takipçimiz Can KÖKBAŞ’ın inceleme serisi 1.6 Corolla ile devam ediyor.

Kimler Neler Demiş?

19 Yorum "Toyota Corolla 1.6 Elegant Test"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
tbd
Üye

hocam başka test gelmiyor mu merakla bekliyoruz

enpisagor
Üye

Merhaba yeni testi de otopark.com a yolladım ama yayınlamadılar, Youtube kanalından yeni Volkswagen Polo testine ulaşabilirsiniz.
https://m.youtube.com/#/user/enpisagor

bsdundar
Üye

Güzel test olmuş. İkinizin de sıcaklığı çok pozitif olmuş. Teşekkürler.

enpisagor
Üye

Biz teşekkür ederiz 🙂

Nayif Ozturk
Üye

Testleriniz çok güzel. Tebrik ediyorum. Bugünlerde tam ben de corollanın bu modellerini inceliyordum. Çok iyi denk geldi. Benzin fiyatları göz önüne alındığında LPG de yapılırsa tadından yenmez diye düşünüyorum 🙂

enpisagor
Üye

Teşekkürler, LPG ile çok mantıklı bir alternatif, özllikle ikinci el durumu, dayanıklılığı, geniş bagajı ile öne çıkıyor. Herhangi bir sorunuz olursa seve seve cevaplamak isteriz, yeni aracınız şimdiden hayırlı olsun.

theatreofdreams
Üye

gayet güzel ve doğal olmuş kız kardeşin artısı burda hissedildi ama aracı tanıtmak için aslında önceden bi liste yapsanız söylenmesi gerekli şeyler gibi daha bilgilendirici bi test olabilirdi ama sıkıntı değil gelişme var en azından rahatlık ve izlenebilirlik olarak.

enpisagor
Üye

Merhaba, daha önce sıra halinde anlatma yoluna gittik, sadece bilgi olunca hem sıkıcı hem TRT testlerine benzetildi, elimizden geldiğince ortayı bulmaya çalışıyoruz, eksileri inşallah düzeltebiliriz, teşekkürler.

yselimkaya
Üye
Bu sefer daha iyi olmuş. Kız kardeşin rahatlığı konuşurken kelimeleri seçmek için özen göstermemesi anlatımı daha doğal akıcı ve samimi yapıyor. Mesela direksiyonun altının düz olmasını daha hoş buluyorum söylemi güzel. Sade. Ama hoş bulduğumu belitmek istiyorum dedin mi fersah fersah uzaklaşıyorsunuz bir soğukluk bir kasıntı giriyor araya. Aynı şekilde cam açma tuşunun sol koltuk haricinde olmamasına şans demeniz de rahat olmamanızdan kaynaklanıyordur. Aracın sürüş hissi direksiyon pedal süspansiyon yalıtım vs bu sitedeki insanların merak ettiği ne kadar araba ne kadar öz barındırdığını arayacak olması bu eksiklerle bu mecrada sadece koltuk sohbeti gibi durmuş. Ama güzel sonuna kadar izledim sıkılmadım.
enpisagor
Üye

Merhaba, elimizden geldiğince uyarıları dikkate almaya çalışıyoruz, yine de eksikler için özür dilerim, inşallah biraz daha rahat olup gerilmeden yapabiliriz ,amatörce bilgi vermek amacımız, biraz daha sohbet havasına çevirinde belirli bilgiler sınırlı kalabiliyor ne yazık ki. Teşekkürler.