Casus fotoğraf, tanıtım, yol testi, teknik detaylar derken bir türlü aydınlanmayan iç kabin tamamen görüntülendi. Perdeyi aralayan hatta söküp atan Giulia’nın iç mekanındaki karbon fiber bolluğu ilk bakışta dikkati çekiyor.

Modelin resmi galasının ardından casus iç mekan fotoğraflara haberimizde (bkz. Efsane Geri Döndü!) yer vermiştik. Şimdi ise tüm ayrıntılar ayan beyan ortada. Her ne kadar kaliteli fotoğraflar bulunsa da konsolun içerdiği siyah ve karbonfiber kombinasyonu bir göz kamaşmasına sebep olmuyor değil. Bu uyumu spor koltuklarla tamamlayan Alfa Romeo, karbonfiber arka kapakları ve Alcantara’yı zıt renklerin uyumu olan siyah ve beyaz dikişlerle bezeyince iç mekan hem sportif hem de uyum içerisinde yapılanmış.

Ön konsol ve eğlence sistemlerine geri dönecek olursak güzel bir atakla karşı karşıya kalıyoruz. Orta konsolda büyük bir dokunmatik ekran yer alırken bu ekranın kontrol kumandaları vitesin altında yer alıyor. Süspansiyon sistemi ve bilgi paneli kontrollerini de diğerlerine yakın olarak vitesin alt çaprazlarında bulunduran model bu sayede anlık değişimlere olanak sağlayabiliyor. Herşeyin yerli yerinde olduğu iç kabinde klima kontrolleri nerede sorusuna ise Alfa’nın cevabı adeta ‘alıştığınız yerde, tam elinizin altında’ dercesine orta konsoldaki yerinde konumlandırılmış.

 

Kimler Neler Demiş?

10 Yorum "‘Giulia’nın içi dışına çıktı"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
ertan
Üye

Arka koltuk sırtlığının açısı çok dik geldi bana,o şekilde uzun yolda yorucu olur.Ayrıca bu araç önden çekiş mi arkadan itiş mi merak ediyorum.Önden çekiş ise ben buna para vermem, o takdirde önden çekiş fiat bir arabadan tek farkı daha lüks iç mekanı olur ki bu durumda da satış rakamları pek parlak olmaz.

asozcan
Üye

Yan ayna ayari ve cam otomatikleri doblo 🙁 fiat grubu bunu hep yapiyor. Bu arabada da kullanmayiver abi su malzemeleri, git yenisini uret. Arabanin icinde linea ve doblodan bir dunya parca var, gorunce moralim bozuldu.

C4N3R
Üye

Keşke benim olsa 🙂

johnTURK
Üye

Koltuklar aynı kalsın yeterli gerisini değiştirebilirler . Bu rüya versiyon zaten ülke topraklarına girmez girse de koleksiyonluk biblo muamelesi görür .

Sercank
Üye

Aman Tanrım! İtalyan aşkına geldim <3