Need For Speed oyunları, gerçekçi sürüş dinamikleri konusundaki eksikliklerini genelde oyunun konusuyla kapatmaya çalışıyor. Bu serinin çıkacak son oyununda Electronic Arts’a bağlı Ghost Games, gerçek dünyadan 5 sürücüyü oyunun “ikon”ları olarak kullanıp daha da gerçekçi bir hikaye sunacak.

Ghost Games’e göre yeni Need For Speed’de hikaye, önceki oyunların tamamına göre çok daha büyük bir rol oynayacak. Oyuncular, hikayede ilerlerken kendi seçimlerini yapabilecekler ve bu ikonlar oyuncunun stilini ve ününü etkileyecek. Bu ikonlardan en ünlü ikisi; hız ikonu olarak Porsche konusunda dünyada sayılı isimlerden olan Magnus Walker ve stil ikonu olarak Gymkhana serisiyle ününe ün katan ralli pilotu Ken Block.

Diğer ikonlar arasında Luke Huxham’ın çektiği, Yakuza’ların otomobil kültürüne ışık tutan Underground Hero videosunun başrolündeki Moroshi-san, Porsche modifiyesi yapan RWB şirketinin ve Risky Devil drift ekibinin kurucusu Nakai-san da bulunuyor. 2015 Gamescom konferansı için yayınlanan ve aşağıda bulabileceğiniz trailer’da bu ikonların karakterlerinden ufak kesitler ve tabi ki Magnus Walker’ın 911’iyle Ken Block’un son Gymkhana hayvanı Hoonicorn’dan görüntüler görmeniz mümkün. Need For Speed; PC, Playstation 4 ve Xbox One platformlarında 3 Kasım’da satışa sunulacak.

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1
0
0
 
1
Tarhan Deniz
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
Tarhan Deniz
Üye
Tarhan Deniz

Oyunda Hakosuka var zaten tek başına yeter.