Aile boyu 3 Serisi keyfi

Adam başı bir 3 serisi politikasını benimseyen sıra dışı aile.

4
4546

Otomobil tutkunları olarak karşılaştığımız en zor şeylerden birisi yakınınızda bu tutkuyu paylaşan ve konuşabileceğiniz insanlar bulmaktır. Aile içindeki muhabbetlerde bile konu dönüp dolaşıp arabalara gelince kendinizi bir anda anlattıklarınızın yarısını ya dinlemeyen ya da anlamayan akrabalarınız ile bir monoloğun içinde bulmuşluğunuz olmuştur. Fakat her ferdinin kendisine ait bir 3 Serisinin olduğu bu aile, bizlerin yaşadığı bu durumu aşıp nirvanaya ulaşmış gibi gözüküyor.

PAYLAŞ
Önceki İçerikEmisyon skandalı diğer VAG’larda da devam ediyor
Sonraki İçerik3 Serisi Touring’e 40. yıl dokunuşu
Utku Ulaş Tekin
Dört yaşımdayken babamın aldığı benden bir kaç ay büyük olan 92 model Renault Spring ile başladı tüm bu macera. İnsanların kullandığı hareket eden nesnelerin keşfine başlıyordum. Yaşım ilerledikçe daha da artan bir heyecan oldu bu nesneler içimde. Sonradan bu nesnelerin aslında nesne olmadığını, sadece otomobil tutkunu olan insanlar tarafından görülebilen ruhları olduğunu keşfettim. Fakat sıkıntı bu ruhları görebilen diğer insanları bulmaktı. Arayışın son bulduğu durak ise Otopark.com oldu.

Yorum Yaz

4 Yorum "Aile boyu 3 Serisi keyfi"

Bana bildir

Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
Tunç Yücel
Üye
1 yıl 2 ay önce

sonra gel dizel otomatikci babaya anlat :D:D:D

ismailfurkan
Üye
ismailfurkan
1 yıl 2 ay önce

Qilk cok hosuma gitti ama baba gitmis station e30 almis kiz gitmis compact e36 almis hanim gitmis station e46 almis bicaklarim valla gidin sedan alin be 🙁

meego
Üye
meego
1 yıl 2 ay önce

bir tanesini bulamayınca…

Ugur
Üye
Ugur
1 yıl 2 ay önce

heyt be ne güzel aile 😀

wpDiscuz