Otomobil tutkunları olarak karşılaştığımız en zor şeylerden birisi yakınınızda bu tutkuyu paylaşan ve konuşabileceğiniz insanlar bulmaktır. Aile içindeki muhabbetlerde bile konu dönüp dolaşıp arabalara gelince kendinizi bir anda anlattıklarınızın yarısını ya dinlemeyen ya da anlamayan akrabalarınız ile bir monoloğun içinde bulmuşluğunuz olmuştur. Fakat her ferdinin kendisine ait bir 3 Serisinin olduğu bu aile, bizlerin yaşadığı bu durumu aşıp nirvanaya ulaşmış gibi gözüküyor.

PAYLAŞ
Önceki içerikEmisyon skandalı diğer VAG’larda da devam ediyor
Sonraki içerik3 Serisi Touring’e 40. yıl dokunuşu
Utku Ulaş Tekin

Dört yaşımdayken babamın aldığı benden bir kaç ay büyük olan 92 model Renault Spring ile başladı tüm bu macera. İnsanların kullandığı hareket eden nesnelerin keşfine başlıyordum. Yaşım ilerledikçe daha da artan bir heyecan oldu bu nesneler içimde. Sonradan bu nesnelerin aslında nesne olmadığını, sadece otomobil tutkunu olan insanlar tarafından görülebilen ruhları olduğunu keşfettim. Fakat sıkıntı bu ruhları görebilen diğer insanları bulmaktı. Arayışın son bulduğu durak ise Otopark.com oldu.

Kimler Neler Demiş?

4 Yorum "Aile boyu 3 Serisi keyfi"

Bana bildir
avatar
Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
Tunç Yücel
Üye

sonra gel dizel otomatikci babaya anlat :D:D:D

ismailfurkan
Üye

Qilk cok hosuma gitti ama baba gitmis station e30 almis kiz gitmis compact e36 almis hanim gitmis station e46 almis bicaklarim valla gidin sedan alin be 🙁

meego
Üye

bir tanesini bulamayınca…

Ugur
Üye

heyt be ne güzel aile 😀

wpDiscuz