Panpaların 21 Ekim canlı yayını.

11
Kimler Neler Demiş?

avatar
10
1
0
 
10
mertcagriuqurilhanbulutduman33Bebebiskuvisimiracsefa
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
uqurilhan
Üye
uqurilhan

şu sinanı cıkarın aranızdan ya

mertcagri
Üye
mertcagri

Bu yayınları site üzerinden izlemeye kalkınca ses sorunu yaşayan bir tek ben miyim ? Younow ile ilgili yaptığınız her yüklemeyi ancak younow üzerinden seyredersem ses alabiliyorum, direk youtube üzerinden ya da site üzerindeki bağlantıdan denediğimde ses yok

mertcagri
Üye
mertcagri

Yaşadığım teknik sorunu paylaştığım yorumu eksilemek hangi şuurun ürünüdür anlamadım ama, benim ses alamamın sebebi driverlarla ilgili olabilir. Başka bir bilgisayardan denediğimde ses çıkışında problem olmadı, benzer sorun yaşayan olursa driverlarını kontrol etsin.

bulutduman33
Üye
bulutduman33

m4 m5 c63 soran adamın ne işi var younow yayınında 1milyonda bir oyle birinin olması arada konuşulurda çok sıktı ezberledik bu arabaları

Bebebiskuvisi
Üye
Bebebiskuvisi

Bence de artık “RX-8 nasıl abi?”, “M4 mü, RS5 mi?” tarzı soruları dikkate almadan yayın yapılsa daha hoş olur. Tamam ergenler küser belki cevaplamadınız diye ama bütün canlı yayın abuk subuk, manasız sorularla geçip gidiyor.

Yayın öncesi testte yaptığınız gibi notlar alsanız. Notlar üzerinden testler sırasında başınızdan geçenler, yaşadığınız zorluklar, kameraya yansımayanlar, günlük hayatta otomobillerle ilgili yaşadığınız sıkıntılardan, otomobil haberlerinden bahsederseniz daha düzün ilerleyeceğini düşünüyorum. Top Gear’ın haber kısımları gibi olsa bayağı zevkli geçer hatta.

miracsefa
Üye
miracsefa

Muhip reis sessiz sakin takılıyorsun, otomobil tarzı olarak Sinan reisden çok çok farklısın ve seni bu şekilde çok seviyorum ama M5 Kadın Gözüyle videosunu izlememek nedir Allahını seversen?? Evde canında mı sıkılmıyor senin?