Geçtiğimiz Frankfurt Otomobil Fuarı’nın gözdelerinden biri de Veyron’un yerini alması beklenen yeni jenerasyonun bir yansıması olan Bugatti Vision Gran Turismo konseptiydi.

Bugatti’nin diğer modellerinde olduğu gibi Vision kosepti de detaya gösterilen inanılmaz önem ve el işçiliği ile üretilmiş.

Bugatti’nin yayınladığı yeni video ise bu göz alıcı konseptin kâğıt üzerindeki çizimlerden şaheser niteliğindeki gövdesinin oluşumuna kadar detayları gözler önüne seriyor. Vision her ne kadar Gran Turismo için yapılmış bir konsept olsa da aerodinamik parçalarından ikiz ekranlı gösterge paneline kadar her detayı fonksiyonellik için tasarlanmış.

PAYLAŞ
Önceki içerikFerrari F12 Tour de France ortaya çıktı
Sonraki içerikTHE STREETS of JAPAN
Utku Ulaş Tekin

Dört yaşımdayken babamın aldığı benden bir kaç ay büyük olan 92 model Renault Spring ile başladı tüm bu macera. İnsanların kullandığı hareket eden nesnelerin keşfine başlıyordum. Yaşım ilerledikçe daha da artan bir heyecan oldu bu nesneler içimde. Sonradan bu nesnelerin aslında nesne olmadığını, sadece otomobil tutkunu olan insanlar tarafından görülebilen ruhları olduğunu keşfettim. Fakat sıkıntı bu ruhları görebilen diğer insanları bulmaktı. Arayışın son bulduğu durak ise Otopark.com oldu.

Kimler Neler Demiş?

2 Yorum "Hayal gücünün sınırlarından hayata"

Bana bildir
avatar
Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
____TIRI
Üye

koenigsegg bunun yarısı kadar gösteriş, ağırlık,beygir ve tork ile,
bundan daha işlevsel,sade,hisli,hızlı ve dayanıklı olacaktır eminim

bu konuda koneigsegg, tvr, asgari, noble…v.b araçlar yapan firmaları desteklemek gerek…
halihazırda herşeyini başka firmaların başarılarına dayandıran 100 yıldır bu formda üretim yapan firmalara saygı duyuyorum ancak safkanlık gokart hissi gibi durumlarda ALFA gibi MAZDA gibi girişken firmaların ürettiği küçük orta sınıf araçlar hep daha ilgi çekici gelmiştir…

Ormanci
Üye

Şu aptal tasarımlı alet için (bir önceki normal kasadan bahsediyorum) millet sırf 1000hp falan diye ölüyor geberiyor ya hiç anlamıyorum. Zerre etkilemeyen bir alet. Hele o soba tüneli gibi ön ızgara yok mu, her görüşte gülüyorum.

wpDiscuz