Birkaç ay önce BBC tarafından yeni Top Gear sunucusu olarak görevlendirilen Chris Evans, yanına yardımcı sunucu arayışına girmişti. Anlaşılan o ki, aradığı kriterlerde sunucu bulamayan Evans, programı tek başına sunmaya karar verdi.

Jeremy Clarkson, Richard Hammond ve James May’i, taklit etmek istemediğini belirten Evans, “Bu sefer işler farklı yürüyecek, çünkü öyle olsun istiyoruz, denemek istiyoruz.” dedi. “Çıkıp üç kişi bir şeyler çekecek olursak onları tekrar etmiş oluruz, neden böyle bir şey yapalım ki?” diye ekleyen Chris Evans, BBC ile üç yıllık anlaşma imzalamıştı.

2016 Mayıs ayında ekranlara gelecek olan yeniden formatlanmış Top Gear için şu anlık 2 sezon ve 16 bölüm planlanmış durumda. Cannes’de Evans’ın yaptığı konuşma sırasında fotoğrafçılara poz veren Stig ise dikkatlerden kaçmadı. Chris Evans, Stig ile ilgili “Henüz kesin bir şey söylemek istemiyorum fakat Stig’in bugün burada oluşu gelecekteki varlığının ipucu olabilir.” dedi.

Kimler Neler Demiş?

6 Yorum "Top Gear artık tek kişilik"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
anl_akl
Üye

İngilizlerin Eren Tekin’i

Ormanci
Üye

Eh diğerleri zaten başka şekillerde çalışacaklarsa hayranları oraya kayacaktır. Sırf Top Gear ismini kullanarak bişeyler yapmak zor şu saatten sonra. BBC’ye geçmiş olsun. Chris Evans da Özgün kardeşlere benziyor 🙂 Birşey bilmeyen, ama otomobil programı sunan spiker modunda 🙂

thestig
Üye

Bu kadar itici bir insan olamaz…

mavera97
Üye

Eski üçlünün yapacağı bir program olacak mi?

shaq1907
Üye

Bomba gibi bir resimle müdjeyi verdiler gecen gün:
https://twitter.com/JeremyClarkson/status/651809264483336192