Ailecek seyahat etmeyi, sportiflikle buluşturmak adına attığı adımda Touran R-Line’a adım adım yaklaşan Volkswagen, yolun sonuna geldi. Yeni Touran R-Line’ın tanıtımı resmen gerçekleştirildi.

Söz ettiğimiz gibi aile yaşamını sportifleştirme düşüncesi içerisindeki kullanıcılarına atıf olan model modifiyeli tamponlar, siyah rötuşlar, 17 veya 18 inçlik alaşım jantlar, gümüş gri renkli tavan rayları ve R-Line dokunuşlarını içerisinde bulunduran sportif detaylara sahip.

İç kısma geçildiğinde daha az seçenekle karşı karşıya olunduğu kesin. Ancak opsiyonel olarak alınan ve beraberinde siyah tavan kaplaması, siyah-gri trimi bünyesinde bulunduran ‘Yarış’ paketi, bunlara ek olarak deri kaplı spor direksiyon simidi, alüminyum eşik plakaları, paslanmaz çelik pedallar ve özel paspasları modelin bünyesine katıyor.

Sıfırdan üretilmediği için paket halinde alabileceğiniz Touran R-Line’ın fiyat etiketinde 2155 Euro ibaresi yer alıyor. Fakat opsiyonel olan iç mekan paketini almazsanız, dıştaki detaylar için ödeyeceğiniz fiyat sadece 760 Euro.

Kimler Neler Demiş?

1 Yorum "Yeni Touran R-Line tanıtıldı!"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
ReNeReNe
Üye

Şu Vw’ den bu ara o kadar soğudum ki anlatamam ..