Roewe yapım Vision R Concept, Guangzhou Motor Show’da görücüye çıkmaya hazırlanıyor. Çinli şirket çekici tasarımıyla rakiplerinden sıyrılmayı başarmış gibi görünüyor.

Konsept otomobil, 4 kapılı coupe farklılaşmış bir ön yüz ile karşımıza çıkıyor. Büyük oranda krom içeren ön radyatör ızgara, sweptback led aydınlatma ve tamamen cam tavandan oluşan otomobil, arka led stop lambaları ve krom difizörüyle BMW 7 Serisi’ni andırıyor.

Otomobilin iç tasarımı ise normal otomobillerden biraz farklı. Geleceğe dönük zarif tasarım barındıran Vision R Concept, uzunlamasına konumlandırılmış büyük dokunmatik ekran ve altına konumlandırılmış ses, klima kumandaları bulunuyor. 2+2 oturma düzenine sahip olan Vision R Concept uçak kabininden esinlenen direksiyon ve ergonomik spor koltuklarıyla bizleri karşılıyor.

Vision R Concept’in 2 farklı motor seçeneği ile piyasaya sürülmesi planlanıyor. 2.0 turbo 245 HP (180kW) ve 3.6 V6 309 HP (227kW) motorlardan güç alacak olan Vision R Concept her iki motor seçeneğinde de 9 ileri otomatik şanzıman kullanacak.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bana bildir