2015 Peugeot 308 Allure 1.6 BlueHDI

full+full denilen cinsten...

5
3654

Takipçimiz Sinan Baru’dan 2015 model dizel 308’e ilk bakış.

Yorum Yaz

5 Yorum "2015 Peugeot 308 Allure 1.6 BlueHDI"

Bana bildir

Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
Pulpa
Üye
Pulpa
11 ay 24 gün önce

308 ilk 30bin km güzel sonra orasından burasından ses gelmeye başlıyor

DeepSky
Üye
DeepSky
11 ay 25 gün önce

Araba – Araba Anlayana

Onur Mutlu
Üye
Onur Mutlu
11 ay 25 gün önce
Bu PSA grubunun citroen c4’üne az önce gittim baktım. Kapı kapanış sesi çok boş. Torpidosu çok garip tasarlanmış. Tamam araç çok şık görünüyor ama bazı güzel malzemelerin birleşim noktaları dar olmasına rağmen oynuyor. Binince bir uyduruk hissettim Citroen’i. Görünüş olarak sağlam gözüküyor o kadar. Testlerden başarılı olarak geçmiş olsa da beğenemedim. Bizim ds5 vardı 2013-2014 yıllarında. Hiç bir yeri oynamıyordu, taş gibi arabaydı. Ama o motoru çok zayıftı. Arabayı yürütemiyordu. Citroen’in hep bir tarafı çok zayıf kalıyor. Araba olacaksa en azından homojen olmalı. Toyota Auris’e bakmıştım daha öncesinden, Citroen’den kat ve kat sağlam hissettiriyor. Kendi aracımla karşılaştırıcam ama benim sınıfımda… Read more »
gyradel
Üye
gyradel
11 ay 25 gün önce

İnceleme yapanın boyu kaç bilmiyorum ama sürücü arkasındaki diz mesafesi öyle böyle rezalet değil. Herhalde bunu bildiğinden olsa gerek yolcu koltuğu arkasında diz mesafesi ölçümü yapılmış. Onun haricinde de çok bir eksi bulamadım kullandığım sürede. Golfe gelene kadar on kere 308 tercih ederim. Çift kavrama patladı patlayacak aklımda soru işareti kalmaz en azından. Kalite ve rijitlik anlamında almanlardan eksiği yok bu arabanın.

tsinanb
Üye
tsinanb
11 ay 25 gün önce

Yorumunuz için teşekkürler. Benim boyum ortalamanın üzerinde 1.91 m. Arka diz mesafesi benim için sıkıntı biraz ama ortalama bir insan için yeterli bence. Videoyu çekerken arka sağ koltuğu bilerek seçmedim hiç aklıma gelmemişti dediğiniz 🙂 arka diz mesafesinden alınan pay bağajla bolca telafi edilmiş ama diz mesafesi biraz daha önemli. Bana göre arabanın başka göze batan bir kusuru yok

wpDiscuz