2017 Ford Mondeo Ocak’ta tanıtılacak

Gençleşmek için çok erken değil mi?

3
3338

Küçük bir makyaj geçirecek olan yeni Ford Mondeo’nun 2016 Detroit Otomobil Fuarı’nda tanıtılacağı kesinleşti.

Birkaç hafta önce test edilirken casus fotoğrafları sızan Mondeo’nun basın tanıtım görseli çekimleri bir Instagram kullanıcı tarafından sızdırıldı. Brandayla kaplı aracın yanında “11.1.2016’ya kadar hareket etmeyin.” yazısı dikkat çekiyor. Bu da makyajı Mondeo’nun Detroit’te gün ışığına çıkacağına işaret ediyor. Ayrıca tanıtım aracına bir elektrik fişinin takılı olması da Mondeo’nun hibrit versiyonunun da eş zamanlı olarak tanıtılabileceğini gösteriyor.

Ön ve arka yüzünde ufak değişiklikler yaşayacak Ford Mondeo; daha büyük radyatör ızgarası, yeni LED gündüz farları, LED stop lambaları ve krom detaylara kavuşacak. Motor gamında da güncellemeye gidilecek olan makyajlı Mondeo’nun iç mekanında pek bir değişiklik olması beklenmezken yeni SYNC 3 multimedya sistemi makyajlı kasaya entegre edilecek.

Yorum Yaz

3 Yorum "2017 Ford Mondeo Ocak’ta tanıtılacak"

Bana bildir

Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
Enes Turhan
Üye
Enes Turhan
11 ay 26 gün önce

amerika için bize 2020 de gelir anca

burakhan
Üye
burakhan
11 ay 27 gün önce

Orda do not move derken örtüyü açmayın demek istiyor. Bu arada erken bi makyaj operasyonu sanırım güncel versiyonda sorunlar var.

Dagasan
Üye
Dagasan
11 ay 26 gün önce

Mondeo Amerika’da Fusion adıyla 2013 de çıktı Avrupa’ya geç geldi sadece, büyük olasılıkla makyajlı mondeo da geç gelicektir.

wpDiscuz