Kullandığımız Hyundailerin videoda gördüğümüz gibi alevler atmamasının makul sebepleri var elbette. Tabi böyle şeyler görmek de bizi rahatsız etmez.

Bu ejderha alevleri atan Hyundai gelecek sezon WRC için test edilen i20 WRC. Testin gerçekleştiği yer de 2016’nın ilk rallisi olan Monte Carlo.

Belki de bu araç WRC’nin yenilmeyeni olarak nitelendirilen VW Polo’nun sonunu getirecektir.

Eğer Hyundai böyle araçlar üretip satsaydı hayat nasıl olurdu merak ediyorum doğrusu.

5
Kimler Neler Demiş?

avatar
3
2
2
 
4
fenessinenemre6116mehmettkantaciOnur Mutlu
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
fenessinen
Üye
fenessinen

2017 de WRC’ler değişecek ne gerek vardı bir sezonluk yeni i20 WRC’ye ?.Bu yılki İtalya Rallisinde Hyundai’nin Hayden Paddon ile ciddi olarak gücünü gösterdi diye düşünüyorum.Yeni arabayla beraber umarım wrc de işler değişir VW’nin 3 yıldan beridir oluşturduğu sürekli kazanan damgası sekteye uğrar.Bizede izlemesi daha keyifli bir sezon olur.

Onur Mutlu
Üye
Onur Mutlu

Hyundai i20’nin eksik olarak kaldığı yerler; 6 ya da 7 ileri tam otomatik şanzımanının olmayışı (4 ileri tork konvertörlü şanzıman çok demode artık), dizel motorla beraber otomatik şanzımanının sunulmayışı (triptronik bile olsa alacak bir sürü insan var), dizel motorlu seçenekte tam donanımın sunulmaması. Bu yazdığım eksiklikler dışında Polo’nun i20 karşısında yenildiğini söylemem gerek. Polo’nun hem iç hem de dış tasarımı sıkıcı ve ruhsuz ancak şık. Bagaj olarak i20’den küçük, eşya gözleri i20’den daha az, iç hacim olarak en geniş araba (ya da en azından öyle hissettiren) i20. Sürüş dinamikleri açısından makyajlı Polo, b sınıfı için ortalamanın üstünde bir araç, i20… Read more »

emre6116
Üye
emre6116

hyundai bu arabanın i20 coupe n modelini çıkarsın scirocco ya rakip olur

mehmettkantaci
Üye
mehmettkantaci
emre6116
Üye
emre6116

kardeşim i20 coupe demedim i20 coupe N dedim N hani bilmiyosan hyundai N power diye diye bi performans grubu çalışması yapmakta başında da bmw M power ın eski yönticisi var