Son zamanlarda Alfa Romeo Giulia çılgınlığının solmaya başladığı düşünülüyorken, yukarıdaki gayet güzel duran Rocket Bunny hali sevenlerinin karşısına çıktı.

Japon modifiye firmalarından TRA Kyoto uzun bir aranın ardından böyle bir çalışma paylaşarak, bir yandan da bizlere dijital modifiye olayının ne kadar ilerlemiş olduğunu göstermiş oldu. Artık Giulia’yı sokaklarda geleneksel Rocket Bunny çamurluklarıyla gördüğümüzde, pek sürpriz yaşamayacağımız açık.

Kei Miura tarafından tasarlanan bu kite sahip olmak isteyen araç sahiplerinin, çamurluklar kesildiği için ilk başlarda olanlara biraz göz yumması gerektiğini söyleyebiliriz. Neyse ki YasidDESIGN, sadece birkaç pikselle oynayarak, bu muhteşem tasarım ile karşımıza çıktı. Firma bu eseri yayınlayarak, sevenlerine Giulia’nın coupe halini ucundan da olsa göstermiş oldu.

İlginç bir şekilde bu iki kapılı tasarım, gerçek tasarıma öngörülenden daha fazla benzeyebilir. Alfa Romeo, Guilia’yı arkadan itişli yapacağını duyurmasıyla karşılaştığı olumlu tepkilerin sonucunu görebilmek için araç sahiplerine araçlarını teslim etmeyi bekliyor.

Giulia, meşhur “Yeşil Cehennem” Nurburgring’de bir turu seri üretim bir sedan için şimdiye kadarki en iyi zaman olan 7.39’la tamamlayarak bu alanda da ismini üst sıralara yazdırmayı başardı. Mühendislerin coupe tasarımını nasıl yapacaklarını şimdilik sadece tahmin edebiliyoruz. Ancak er ya da geç BMW M4 GTS ile Giulia arasında Nürburgring üstünlüğünü koruma mücadelesi yaşanacağı kesin, bunu ilerleyen zamanlarda daha net bir şekilde göreceğiz.

Bir araba Ferrari’nin 505 beygir güç üreten Twin Turbo V6 motorunu kullanıyorken, haliyle devamlı bir mücadele halinde olması da beklenmiyor değil.

Merak edenler ve izlemek isteyenler için Giulia’nın Nurburgring’deki testinden kesitler içeren video hemen aşağıda.

 

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2
0
0
 
2
ali_tremontithestig
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
ali_tremonti
Üye
ali_tremonti

Şop olduğu çok belli

thestig
Üye
thestig

Böyle Alfa mı olur ?