Bu tip adamları yüzlerce sosyal medya hesabından bulup, açıklamalarının arkasındaki nedenleri merak etmenize gerek yok. Çünkü bu adamlar hiçbir açıklama yapmıyorlar, sadece bir çoklarının sürmeyi hayal bile edemeyeceği kıdemli süper arabaları perte çıkarıyorlar.

Aşağıda bulacağınız son yapımın çıkması için bir yıl bekledik, ancak bir çiftliğin bozuk yollarında Ferrari F40’a bir ralli otomobili gibi davranıldığını görünce bunun beklemeye deydiği rahatlıkla söylenebilir.

Haklısınız bu adamlar F40’takilerden bile daha değerli metaller kullanıp, geçmiştekinden daha vahşi lastik dumanı bol hareketler yapıyorlar. Ama son paragrafa hemen geçmeyin.

Buradaki F40 bildiğiniz F40’lardan değil. GT Spec’in elinden geçmiş bu yarış makinası, geçmişiyle ellerimizi titretmeye yetecek potansiyeli taşıyor. Ayrıca, bu makina Micheletto Cars tarafından FIA yarış standartlarına getirilmiş, Maranello’dan çıkan altıncı F40 prototipi.

Bu turbo beslemeli F40 2013’te DK Engineering tarafından yeniden elden geçirilmiş ve kondisyonunu bozulmuş bulacak fesatlara karşı gerekli ilgiyi çekeceği şüphesiz. Bu yüzden aşağıdaki görüntüleri en ufak bir endişe olmadan izleyebilirsiniz.

Unutmadan şunu da belirtelim, videonun 47. saniyesinde yüz ifadeniz biraz değişebilir. Evet, sürücünün ayağındakiler Chuck Taylor Converse ve hayır, sürücünün kim olduğunu bilmiyoruz.

Not: Maranello’da, 1991’de bu arabayı satan her kimse şu anda büyük bir pişmanlık duyuyordur.

Kimler Neler Demiş?

İlk yorum yapan olun!

avatar
  Subscribe  
Bana bildir