Aston Martin ailesi yenileniyor

Vakti gelmişti zaten...

0
484

Yeni Aston Martin DB11’in önümüzdeki haftalarda tanıtılacağı haberinden sonra şimdi de Vantage ve Vanquish modellerinin 2018 yılına kadar yenilenmiş olacağı haberi çıktı.

Vantage ve Vanquish’in yeni DB11’den esinleneceği düşünülse de Aston Martin CEO’su Andy Palmer, diğer modellerden belirgin farkı olacağını söyledi.

Önümüzdeki ay tanıtılacak olan DB11’in ön yüzünde belirgin bir ızgara ve ince LED farları, tamponunda hava çıkışları, aerodinamik marşpiyelleri, alaşımlı jantları ve yüksek performanslı frenleri olacak. Aracın içinde ise Mercedes kaynaklı modern ve dijital öğeler yer alacak.

Yeni Aston Martin DB11’in gücünü ise yaklaşık 600 beygirlik, 5.2 litre çift turbolu V12 motordan alması bekleniyor

PAYLAŞ
Önceki İçerikHyundai Genesis Coupe Test/Tanıtım
Sonraki İçerikBu akşam YouNow’dayız!
Umut
Otomobil tutkum 3 yaşındayken annemin bana aldığı 1:24 ölçekli Ford Ka'ya karşı duyduğum sempati ile başladı ve büyüyerek devam etti, en son mühendislik okumama sebep oldu. Ayaklarım pedallara, kollarım direksiyona yetiştiğinden beri tekerleği olan herhangi bir araçtan aldığım hazzı başka hiçbir şeyden alamaz oldum. 2012'den beri hayranlıkla takip ettiğim Otopark ailesine 2014 sonunda katılmam hayatımda yeni bir sayfa açtı.

Kimler Neler Demiş?

İlk yorum yapan olun!

Bana bildir
avatar
wpDiscuz