Kuzu postuna bürünmüş kurt

Dışı eskitilmiş ama motoru son model.

1

Porsche’nin efsane serisi 911’in en güçlü modellerinden biri olan GT3 RS eskitilmiş üniformasıyla görüntülendi.

Özel bir şirket tarafından yapılan bu tasarımın çoğu kişi için otomobilin standart halinden daha çekici olduğu aşikar. Eskitilmiş haliyle, gücüyle ters orantılı bir görünüme bürünen otomobil, kuzu postuna bürünmüş bir kurt olarak betimlenebilir. Evrensel bir girişim olan ve İsveçli bir müşteri için yapılan bu eserin tasarımı Kaliforniya merkezli Skepple firmasına aitken, bu tasarımı arabaya yansıtan ise Stockholm merkezli WrapZone firması. Firmanın bir kaç farklı otomobil deneyimi de galeride mevcut.

Fotoğraflardan da anlaşılacağı üzere Zuffenhausen çıkışlı bu makine doğal olarak satış sonrası tasarımcılarının çıkarttığı en ürkütücü otomobil değil ancak muhteşem şirketlerin ortak noktada buluşmasına aracılık ettiği kesin. Bu otomobil fabrikadan düz beyaz bir araç olarak çıkmıştı ama standart yaşamı sadece birkaç ay sürdü ve şimdi bu halde. Belirtmek gerekir ki bu tasarım bir nevi geri dönüştürülebilir. Yani istenildiği zaman standart haline de getirilebiliyor.

Ekstra bir bilgi olarak; aracın tasarımını beğenen ve ilgilenenler için WrapZone‘un kendi sitesinde ve Instagram adresinde bu araç gibi değişik birçok tasarım mevcut.

 

 

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Wctr Recent comment authors
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
Wctr
Ziyaretçi
Wctr

Mükemmel olmuş ya.