2016’nın gelişi ile birlikte beklenen Nurburgring sezonu açıldı. Bir çok sayıdaki katılımcı otomobillerinin mekanik bacaklarını esnetmek için sıraya girdiler. Şu anki hava koşulları ile birlikte Ring’deki turlar çok kolay bir şekilde drift oturumuna dönüşüyor. Fakat katılımcılar olumsuz  iklim koşullarını eğlenceye çevirmek için fazladan direksiyon ve gaz müdahaleleri ile eğleniyorlar.

Bu koşullarda üniformaya bürünmüş bir BMW E30 sahneye çıkar ise ona yanlamamasını bildirmek çok da kolay değil. Aşağıdaki videoda izleyeceğiniz üzere BMW sürücüsü  aracını Avrupa’dan ziyade Amerika kıtasında kullanılmış olan polis aracı kostümü giydirmiş. Bu hali ile yeşil cehennemde yanlayan sürücü için bizler “yanlayan polis” ismini düşündük. Sizce başka ne denebilir?

Bu olgun BMW yeşil cehennemde yanlayan tek araç değildi elbette. Daha bir çok araç yanlarken kameralara takıldı ve bunların hepsi arkadan çekiş de değildi.

Bu noktada bir hatırlatma yapmak isteriz yakın zamanda Nurburgring’e gidecek ve daha önce bu tecrübeyi yaşamış olanlar için, pistte güvenlik sebebi ile bazı küçük rota değişiklikleri yapıldı ve bu rota değişikliği yeşil cehennemin internet sitesinden yayınlanmakta, piste girmenden incelemeniz tavsiye ederiz.

Kimler Neler Demiş?

1 Yorum "Nurburgring’de yanlama sezonu açıldı"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
ergnhkn
Üye

bmw sen aşk mısın ya