7 Mart Pazartesi günü Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek olan Auto Summit, Türkiye’de otomotiv sektörü konusunda öncü bir etkinlik olma iddiasıyla yola çıkarak büyük isimleri bir araya getirecek.

Boğaziçi Üniversitesi Auto Summit 2016, seçkin konuşmacı kadrosu ve otomotiv dünyasının en büyüklerinin katılımıyla Türkiye’deki otomotiv sektörünü her yönüyle masaya yatıracak bir etkinlik olarak 7 Mart’ta Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleştiriliyor. Üniversite’nin markalaşma yolunda ilerleyen etkinliklerinden olan Auto Summit, Türkiye’de otomotiv sektörünü şekillendiren lider isimlerin katılımıyla geniş bir network olanağı sunan, kendi alanında eşsiz bir etkinlik olacak.

Etkinlik programı, Boğaziçi Üniversitesi Finans Uygulama Araştırma Merkezi Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ali Çoşkun’un hoş geldin konuşması ile başlayacak. Zirve’nin konuşmacı kadrosu otomotiv dünyasında ve medyada yankı uyandıracak nitelikte. Etkinlikte bu yıl Tesla Motors CPO’su Peter Carlsson, Otoredi Kurucusu Kurthan Tarakçıoğlu, Leaseplan Genel Müdürü Türkay Oktay, Otokoç Otomotiv Genel Müdürü İnan Ekici, Sahibinden.com Genel Müdür Yardımcısı Bora Biçer ve Google Otomotiv Sektör Lideri Alp Refik gibi çok değerli isimler sahneye çıkacak. Ford Otosan’ın Platin sponsorluğundaki zirvede birçok seçkin kurumdan önemli isimler de zirvede yer alacak.

Auto Summit konuşmacıları, ‘’Otomotiv Sektörüne Genel Bakış ve Türkiye Ekonomisindeki Yeri’’, ‘’İnovasyonun Kilittaşı Tedarik Zinciri’’, ‘’Otomotiv Sektöründe Yeni Finansman Enstrümanları’’, ‘’Yükselen Mobilite: Araç Kiralama & Paylaşım Modelleri’’, ‘’Otomotiv Sektöründe Dijital Pazarlama’’ ve ‘’Otomotiv Dünyasında Satış Sonrası Hizmetler’’ gibi birçok konu başlığıyla ülkedeki sektörel mevcut durumu ve gelecekte görebileceğimiz uygulamaları tartışıyor olacaklar.

Kaynak: TOSFED

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bana bildir