BMW M3’ün 30. yaş gününü “30. yıl” olarak isimlendirdiği özel bir paket ile kutluyor. 30. yıl M3’ü performans ve donanım olarak Competition paketi üzerinde şekilleniyor.

Bu yaz piyasaya çıkacak olan ve sınırlı sayıda üretilecek paketin otomobilde yaptığı değişikliklerden bazıları ise ilk nesil M3’te de kullanılan Macao mavisi metalik boya, parlak siyah kapı çerçeveleri, siyah egzoz uçları, çeşitli noktalarda “30. Yıl” yazıları ve 20 inçlik güçlendirilmiş alüminyum jantlar.

Kabine geçtiğimizde ise iki renk kullanılan “Merino” derisi koltuklar ve kafalıklarda bulunan “30. Yıl” yazıları bizi karşılamakta. Kemerlerde kullanılan renkler ve karbon fiber parçalar ise kabini tamamlayan detaylar arasında.

Competition paketi ile gelen performans iyileştirmelerine sahip otomobilde 450 hp gücünde 3.0 litrelik çift turbolu sıralı 6 silindirli motor görev almakta. 6 ileri manuel veya 7 ileri çift kavramalı DCT şanzımanla satın alınabilen M3’ün 0-100 değeri ise sadece 4.0 saniye. Ayrıca otomobil standart olarak adaptif süspansiyonlara ve M diferansiyeline sahip olacak.

Sadece 500 adet üretilecek olan otomobili Competition paket üzerine fazladan €10,000 yani 33 bin TL ödeyerek satın alabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

1 Yorum "BMW M3 artık 30 yaşında"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
ibougur
Üye

Parası olana güzel paket 😀