NeoMam Stüdyoları’nın ve WhoCanFixMyCar şirketinin çalışmaları ile X-Men: Apocalypse filminin karakterlerine özel 7 araç tasarlandı. Amerikalı yapımcıların yayınladığı listede, Avrupalı markalar çoğunlukta bulunuyor.

Listedeki araçlar, filmdeki ana karakterlerin tarzlarını yansıtacak. Gelin listeye bir göz atalım!

  1. Tesla Model Xtesla-model-x-for-charles-xavierProfesör X ya da gerçek adıyla Charles Xavier karakterine özel hazırlanan Tesla Model X, yüksek teknolojisi ve etkileyici performansıyla karşımıza çıkıyor.

 

2. BMW M6bmw-m6-coupe-for-magneto

Magneto karakterine özel olarak hazırlanmış, ağır modifiyeli BMW M6. Aracın renkleri, karakterin kostümü ile oldukça uyumlu olacağa benziyor.

 

3. BMW i8

bmw-i8-for-mystique

Mystique karakterine özel olarak tasarlanan BMW i8. Karakterle oldukça uyumlu: Mavi, şık ve seksi!

 

4. Shelby Mustang GT350R

shelby-mustang-gt350r-for-cyclops

Cyclops karakterine özel olarak tasarlanan, hırçın bir Shelby. Otomobil, sahibi Cyclops gibi gözlerinden kırmızı ışıklar saçacak.

 

5. Volvo XC90

volvo-xc90-for-jean-grey

Jean Grey karakterine özel olarak tasarlanan, Volvo’nun tasarım harikası arabası: XC90! Otomobilin turuncu ambiyans ışığı, Jean Grey’in saçları ile oldukça uyumlu.

 

6. Mercedes AMG 63 6×6

mercedes-amg-63-6x6-for-apocalypse

Apocalypse karakterine özel hazırlanan, Almanların vahşi ve çılgın Stuttgart’lısı: Mercedes AMG 63 6×6. Karakterin ne kadar güçlü olduğunu, otomobilinden anlayabilirsiniz!

 

7. 1988 Toyota Hilux

1988-toyota-hilux-for-wolverine

Listemizdeki son araç. Top Gear’ın ”Killing a Toyota” bölümü ile ününe ün katan, CIA’in ”Bu Toyotalar nereden geliyor? ” adlı dosyasının başkahramanı ve terör örgütlerinin favorisi: Toyota Hilux. Ana karakter Wolverine gibi durdurulması güç ve yok edilemez!

 

James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence ve Hugh Jackman’ın başrollerinde oynadığı X-Men: Apocalypse, 27 Mayıs 2016’da vizyona girecek.

 

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bana bildir