Mühye’de 4×4 zirvesi!

2016 Türkiye Off-road Şampiyonası’nın ertelenen üçüncü yarışı, Ankara Off-road Kulübü (ANDOFF) tarafından 33 araç ve 66 sporcunun katılımı ile 28-29 Mayıs 2016 tarihlerinde Ankara Mühye’de gerçekleştirildi.

Türkiye Off-road Şampiyonası 3. yarışı, başarılı bir organizasyonla geride kaldı. Ankara Off-road Kulübü tarafından 28-29 Mayıs 2016 tarihlerinde Ankara’nın Mühye ilçesinde düzenlenen yarış, seyircilerden de büyük ilgi gördü.

2 gün boyunca 6 etapta 33 araç ve 66 sporcunun mücadele ettiği yarışta, genel klasmanda ilk sırayı ve Sınıf 4 birinciliğini Custom Jeep ile Hüseyin Memi-Ali Pertev ekibi, ikinciliğini Hüsnü-Hasan Taylan kardeşler, üçüncülüğünü ise Suzuki Grand Vitara ile İrfan Özdemir-Engin Başkurt elde etti.

Sınıf 1’de Suzuki Vitara ile Deniz-Sibel Dağlı çifti, Sınıf 2’de Suzuki Grand Vitara ile İrfan Özdemir-Engin Başkurt, Sınıf 3’te ise Mitsubishi L200 ile ev sahibi ekip olan İsmail Ayhan-Bora Kayım da birincilikleri paylaşan ekipler oldular. Yarışın tek kadın sporcusu İlayda Hancı da Batuhan Korkut co-pilotluğunda Sınıf 1’i ikinci olarak tamamladı ve şampiyonadaki iddiasını sürdürdü.

Türkiye Off-road Şampiyonası’nda 5. ayak yarışları, uzun bir aranın ardından Sinop off-road Kulübü (SİNOFF) tarafından 03-04 Eylül 2016 tarihlerinde Sinop’ta gerçekleştirilecek.

Kimler Neler Demiş?

1 Yorum "Ankaralılar harika bir hafta sonu geçirdi"

Bana bildir
avatar
Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
player66
Üye

2. Gününü takip ettim ilgi filan yoktu çok sakin geçti. Neye göre ilgi görmüş anlamadım.

wpDiscuz