Haylaz ufaklık Çin çıkarmasında

4

BMW ailesinin en küçük sedanı olan 1 Serisi Sedan, ilk kez Çin’de Mercedes CLA ve Audi A3 modellerinin rakibi olarak sahaya çıkacak.

Sadece Çin yerel pazarında göreceğimiz ailenin küçük üyesinin teknik özellikleri henüz gün yüzüne çıkmadı. Bazı söylentilere göre 2 Serisi Active Tourer ve Gran Tourer modellerinin platformu olan UKL platformu üzerine inşa edilmesi kuvvetle muhtemel. Bu da önden çekişli ve 3 ya da 4 silindirli motorlara sahip olması ihtimalini arttırıyor. Otomobilin üretimi ise Shenyang’da kurulan yeni BMW fabrikasında gerçekleşecek.

Önden çeker BMW modellerine tepkinizi duyar gibiyim ancak BMW yetkilileri bu konuda BMW severleri rahatlatmak adına eşsiz sürüş keyfini garanti ediyor.

Çin’de büyüyen en hızlı segment olan ‘Premium Kompakt’ sınıfı, BMW 1 Serisi Sedan ile daha da kızışacak. yeni BMW 1 Serisi Sedan ile segmentin eksiklerini de mümkün olduğunca gidermek isteyen BMW mühendisleri arka koltukta oturan yolcuların diz mesafesine odaklanmış durumda.

BMW’nin de birkaç kez belirttiği üzere bu model sadece Çin pazarında olacak ancak yine de umarız yetkililer dünya pazarına açılmak için zamanla ikna olurlar.

4
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Kubilay TUĞLUcyener07ozcengel Recent comment authors
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
serozil
Üye

Çok güzel olmamış mı o.O

cyener07
Üye
cyener07

diyorum önü birşeye benziyor Elentra 🙂

ozcengel
Üye
ozcengel

Elantra jaguara benziyorda bunu nasil hyundai ye benzettin ?

cyener07
Üye
cyener07

Ön farları öyle geldi nedense 🙂