i30 yeni yüzünü gösterdi

17
195
i30 yeni yüzünü gösterdi

Hyundai, C segmentindeki başarılı modeli i30’un tamamen yenilenmiş halinin ilk fotoğraflarını nihayet gözler önüne serdi. Çok daha modern, kaliteli ve iddialı bir yapıya sahip olan Yeni i30, ilk bakışta neler vaad ettiğini de hissettirmiş oluyor.

Ekim ayında kapılarını ziyaretçilere açacak Paris Otomobil Fuarı’nda dünya lansmanı yapılacak olan Hyundai Yeni i30, Avrupa’daki müşterilerinin beklentilerine göre yine Avrupa’da geliştirilerek üretiliyor. Yerini alacağı modele göre daha rafine ve daha modern çizgilerden oluşan Yeni i30, yenilenen özellikleriyle kalite hissini daha da yukarı taşıyor.

Hyundai Motor Grubu Baş Tasarımcısı ve Bölüm Başkanı Peter Schreyer, yenilenen otomobille ilgili olarak, ”Herkese hitap eden yepyeni bir otomobil üretmek adına sadece müşteri odaklı yaklaşmadık. Çok daha geniş bir yelpazede, çeşitli beğenileri ve görüşleri olan insanlar üzerinde durarak bu iddialı modelimizi gün yüzüne çıkardık. Tasarım dili tamamen doğal olan ve akıcı çizgilere yer verdiğimiz Yeni i30, zarif gövdesiyle Hyundai dizayn felsefesini de bambaşka bir boyuta taşıyor. Yepyeni basamaklı ızgarası sayesinde bu değişimi vurgulamak istiyoruz” dedi.

Hyundai Yeni i30, üstün güvenlik, mobil çözümler ve konfor anlamında marka adına yepyeni bir dönemin başladığını temsil edecek. Yüksek kalite hissi, üstün donanımlar, etkin ve dinamik güç üniteleri ve aktarma organlarıyla öne çıkacak.

Yorum Yaz

17 Yorum "i30 yeni yüzünü gösterdi"

Bana bildir

Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
eren doğanöz
Üye
eren doğanöz
3 ay 20 gün önce

Hyundainin bize anlatmaya çalıştığı şey şu artık şu marka algısından vagcılıktan almancılıktan kurtulun.

idealist
Üye
idealist
3 ay 20 gün önce

Ben i30 önceki kasasına hayranım. Heyecanla bekliyorum. Peter Schreyer Hyundai değer kattı.

eren doğanöz
Üye
eren doğanöz
3 ay 20 gün önce

Hangi kasanın hayranısınız makyajsız olanınmı?

idealist
Üye
idealist
3 ay 19 gün önce

2012 sonrası kasası 2015 sonrası dct memnun kaldım. Aslında tek sorunu ağırlık sorunuydu sanırım bu kasa ile kusursuz olabilir.

eozkalan
Üye
eozkalan
3 ay 21 gün önce

arkadan biraz 1 Serisi havası aldım sanki:)
başarılı olmuş merakla beklemekteyiz…

HasanMelihÖZTAŞ
Üye
HasanMelihÖZTAŞ
3 ay 21 gün önce

Testini de bekleriz OTOPARK.COM ekibi

i.karaduman06
Üye
i.karaduman06
3 ay 22 gün önce

Ön yüzü sanki kasa değiştirmiş gibi değilde yine makyajlanmış gibi geldi. Yakışıklı duruyo.

wpDiscuz