Yeni Volkswagen Polo | İLK SÜRÜŞ

11
3716

Sinan, Göcek’te düzenlenen etkinlikte 1.0 TSI motoru ve DSG şanzımanıyla yeni Polo‘yu kullandı!

Kimler Neler Demiş?

11 Yorum "Yeni Volkswagen Polo | İLK SÜRÜŞ"

Bana bildir
avatar
Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
Kubilay
Ziyaretçi
Nerden baksam hep “ibiza 115 hp polo 95hp”,”ibiza ucuz polo pahalı”,” ibiza görüntü olarak güzel polo kötü”.Şimdi öznel yargıları bir köşeye bırakında mantıklı düşünün.Eğerki doğuş oto polo için 115 hp getirse ibiza ne kadar satabilir ? Polonun piyasasıyla ibizanın piyasasını inceledinizmi ? Madem o kadar eleştiriyorsunuz fabia 110 beygir 1.0 tsi dsg 75 bin TL diğer ikisindende daha ucuz çoğu donanım var ibiza ile beygir farkı yok nerdeyse fabia alın ozaman ? Dış ve iç tasarım tamamen kişisel yorumdur.Eğerki doğuş polo için 115 beygir getirirse diğer iki model satamaz.Bunu bildiği için 95 beygir getirip diğerlerine teşvik ediyor.Eski modellerdede 1.2 tsi… Read more »
Ercan
Ziyaretçi
İşte bu ayıp (şerefsizlik). Ben romanya göçmeniyim ve ara ara bakıyorum oradaki fiyatlara. Şöyle bir şey var ki her firma her modelin her donanım seviyesini her motor seçeneği ile sunuyor. En cılız motoru ful donanımla alabiliyorsun (adam uyarıyor bu ağırlıkta çekmez diye o da sana kalmış). Ha elinde olmaz fabrikadan getirtir ve sana der ki bekleme suresi var, istersen. Burada bizim distributorlerin yaptığı insanları kalıba sokmak oluyor tamamen. Kimse keyfine göre alamıyor. Misal hyundai nin 1.6 crdi motorunun 90, 115 ve 128(135 oldu) beygiri var aynı araba için. Ben isterim ki 90lık olsun az yaksın, başkası güçlü ister uçsun kaçsın.… Read more »
Bülent
Ziyaretçi

Tasarım ve kalite olarak yeni Polo ön plana çıksada motor ve performans olarak Seat ibiza bence daha iyi bir otomobil. Polo ile ibiza arasındaki tek fark logoları. İkisi de aynı grubun otomobilleri Polo ile ibiza aynı platformu paylaşıyor. Seat ibiza bence Polo’dan bir tık daha iyi bir otomobil

drakar
Üye

motorları daha iyi ancak işçilik ve izolasyon kötü.

Renard
Üye

Bir önceki nesillere baktığımızda arada izolasyon ve malzeme kalitesi olarak İbiza ile aralarında dağlar vardı. Ancak yenilerinin ikisine de bindim kesinlikle 12000tl’lik fark yok. %100 Ibıza alırdım. Fiesta’yı motor gamından dolayı tercih etmezdim.

mecagil
Üye

ibiza varken poloya para verilmez. e ibizanın biraz üstünde de fiesta var. Mantıklı tercih: Fiesta. He hangisi olursa olsun b segmentine 80-85bin verilir mi orası ayrı mevzu

Burak
Ziyaretçi

Çamurdan olsun, Volkswagen olsun. Polo yine yok satacak satış rekorları kıracaktır. Renault Clio, Hyundai i20 ve Ford Fiesta’nın tahtını sallayacaktır. Polo VW logosundan dolayı kazanıyor. VW satış, pazarlama ve reklam olarak çok başarılı bir marka VW logosunu hangi araca takarsanız takın satış rekoru kırar. VW ülkemizde en kolay satılan marka bu bir gerçek!

wpDiscuz