Honda Civic 1.6 i-DTEC | İLK SÜRÜŞ

22

Sinan, yeni Honda Civic dizeli, Burak Ertem’le birlikte Roma’da kullandı.

İyi seyirler!

22
Kimler Neler Demiş?

avatar
15 Comment threads
7 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
15 Comment authors
MustafaMelihSarperDoğrucuDavudşenol erener Recent comment authors
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
Mustafa
Ziyaretçi
Mustafa

Yahu arkadaş amma da takıldınız bu göçüğe yetkililer öyle dediyse elçiye zeval olurmu biz kendimizde gördük dedi burak beyle beraber 2017 kasımdan itibaren honda düzeltti bu işi.köpükle halledildi.

Melih
Ziyaretçi
Melih

Benim edindiğim bilgiler dahilinde Ankara ve İzmir de 2018 model fc5 kasa 15 günlük araçlarda göçük mevcut. Hadi buna da bir açıklama yapsın honda Türkiye sizde sadece onlara inanarak bir video daha çekin. Bizim elimizde deliller var siz sadece hondanın sözlerine inanıyorsunuz. söz uçar yazı kalır beyler bilirkişi raporları var !…..

Melih
Ziyaretçi
Melih

Beyler NE KADAR OBJEKTİFSİNİZ ANLAMAK İÇİN ÖNCELİKLE BU YORUMUMU SİLMEMENİZİ VEYA YAYINLAMANIZI İSTİYORUM !…Mağdur sayısı 200 değil 10 bin kişi civarında!…Mağdur binlerce kişinin ödediği parayı değersizleştirmeye mi çalışıyorsunuz? insanların zekalarıyla dalga mı geçiyorsunuz fc5 honda civic araç sahiplerini gerizekalı yerine mi koymaya çalışıyorsunuz amacınız ne ? Honda ile gidip konuşuyorsunuz da neden bir mağdur araç sahibi ile konuşmuyorsunuz? kaç kişi bu hatadan etkilenmiş neden araştır mıyorsunuz? honda söylüyor siz inanıyorsunuz sizin zekanız bu kadar mı ? Tabiki değil siz de neler olduğunu çok iyi bilmenize rağmen işinize gelmeyen durumlar var? Bende bunları çok iyi biliyorum.Neden binlerce mağduru yok sayıyorsunuz? Ben… Read more »

şenol erener
Ziyaretçi
şenol erener

Bizden ihraç olan hiçbir ülkede göçük şikayeti yok ama ne hikmetse sadece bizde var. Honda’nın satışları arttı ya, hemen karalama, lekeleme çabaları. Korkunun ecele faydası yok. Dizeli de geldi artık, görücez bakalım satışları, sıraya yazılma palavralarını.

DoğrucuDavud
Ziyaretçi
DoğrucuDavud

Karalamak için millet arabasını yamultuyor yani. İyiymiş.

Sarper
Üye
Sarper

mantığa bak yaaa…

Melih
Ziyaretçi
Melih

Seni Allaha havale ettim terbiyesiz ahlaksız adam

DoğrucuDavud
Ziyaretçi
DoğrucuDavud

Senin takipçilerin gönlündeki sempatin Markayı aklamaya yetmez, Markanın attığı kazık senin gibi yüz adamı sıfırlamaya fazlasıyla yeter. Bunun bilincindesindir umarım.