Honda Civic 1.6 i-DTEC | İLK SÜRÜŞ

21

Sinan, yeni Honda Civic dizeli, Burak Ertem’le birlikte Roma’da kullandı.

İyi seyirler!

Kimler Neler Demiş?

21 Yorum "Honda Civic 1.6 i-DTEC | İLK SÜRÜŞ"

avatar
   
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
Melih
Ziyaretçi

Benim edindiğim bilgiler dahilinde Ankara ve İzmir de 2018 model fc5 kasa 15 günlük araçlarda göçük mevcut. Hadi buna da bir açıklama yapsın honda Türkiye sizde sadece onlara inanarak bir video daha çekin. Bizim elimizde deliller var siz sadece hondanın sözlerine inanıyorsunuz. söz uçar yazı kalır beyler bilirkişi raporları var !…..

Melih
Ziyaretçi
Beyler NE KADAR OBJEKTİFSİNİZ ANLAMAK İÇİN ÖNCELİKLE BU YORUMUMU SİLMEMENİZİ VEYA YAYINLAMANIZI İSTİYORUM !…Mağdur sayısı 200 değil 10 bin kişi civarında!…Mağdur binlerce kişinin ödediği parayı değersizleştirmeye mi çalışıyorsunuz? insanların zekalarıyla dalga mı geçiyorsunuz fc5 honda civic araç sahiplerini gerizekalı yerine mi koymaya çalışıyorsunuz amacınız ne ? Honda ile gidip konuşuyorsunuz da neden bir mağdur araç sahibi ile konuşmuyorsunuz? kaç kişi bu hatadan etkilenmiş neden araştır mıyorsunuz? honda söylüyor siz inanıyorsunuz sizin zekanız bu kadar mı ? Tabiki değil siz de neler olduğunu çok iyi bilmenize rağmen işinize gelmeyen durumlar var? Bende bunları çok iyi biliyorum.Neden binlerce mağduru yok sayıyorsunuz? Ben… Read more »
şenol erener
Ziyaretçi

Bizden ihraç olan hiçbir ülkede göçük şikayeti yok ama ne hikmetse sadece bizde var. Honda’nın satışları arttı ya, hemen karalama, lekeleme çabaları. Korkunun ecele faydası yok. Dizeli de geldi artık, görücez bakalım satışları, sıraya yazılma palavralarını.

Melih
Ziyaretçi

Seni Allaha havale ettim terbiyesiz ahlaksız adam

Sarper
Üye

mantığa bak yaaa…

DoğrucuDavud
Ziyaretçi

Karalamak için millet arabasını yamultuyor yani. İyiymiş.

DoğrucuDavud
Ziyaretçi

Senin takipçilerin gönlündeki sempatin Markayı aklamaya yetmez, Markanın attığı kazık senin gibi yüz adamı sıfırlamaya fazlasıyla yeter. Bunun bilincindesindir umarım.

mehmet güneş
Ziyaretçi
Sinan bey merhaba, Videoyu sonuna kadar zevkle izledim. Çok güzel bir inceleme olmuş. Benim sorum şu; Videoda hiç bahsedilmeyen bir konuya değineceğim. Düz vitesin keyfine diyecek yok. Tamam da debriyaj Renault’larda olduğu gibi sert ve kütük gibi mi? Yoksa bazı Japon arabalarında olduğu gibi hafif ve tüy gibi mi? Hiç bundan bahsetmediniz. Benim için önemli. Ben geçmişte Renault Megan’ı sırf bu nedenle almaktan vazgeçtim. Hem yaşım itibariyle (67) hem de şehir trafiği itibariyle. Çünkü şehir trafiğinde dur-kalk larda sert debriyaj sol ayağı felç ediyor da. Bu yaştan sonra da çekilmiyor hani… Bir de izlerken zaman zaman hoperlorden konuşma sesi geldi.… Read more »
sinan
Üye

debriyajı çok rahattı.