140 Bin TL Otopark Ücreti !

Bir insan otomobilini 9 yıl boyunca unutabilir mi ?

3

Gün geçmiyorki otomobil dünyasında gariplikler meydana gelmesin.

İspanya’da aracını otoparkta 9 yıl boyunca unutan kadına 140 bin liralık otopark borcu çıktı!

2009 yılında aracını otoparka unutan bir kadına 3 yıl sonra yargı yolu ile aracını çekmesi gerektiği söylenmiş. 2012 yılında 28 bin Euro olan borcunu ödemeyen unutkan şöförün aracı otopark sahibine verilmiş. Ancak kadının aracının değeri de bu borcu kapatmaya yetmeyince yetkililer de çaresiz kalmış.

İnsan arabasını unutur mu demeyin. Dünya genelinde her 100 kullanıcıdan en az 5 i arabasını yılda bir kez kaybediyor. Tabii 9 yıl sürmemek kaydı ile..

Bonus : Bu arabalar otoparkta unutulur mu ?

3
Kimler Neler Demiş?

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
oleatanse.ler2jzihtiyar Recent comment authors
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
olea
Üye
olea

kesinlikle alzheimer yüzünden

tanse.ler
Üye
tanse.ler

Bunlar ya alzaymir ya da zenginlikten bi anda fakirlige gecis yapip araci alacak parasi kalmamis olanlar galiba [emoji23]

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2jzihtiyar
Üye
2jzihtiyar

Baris Inselel demiş ki: ↑ Gün geçmiyorki otomobil dünyasında gariplikler meydana gelmesin. İspanya’da aracını otoparkta 9 yıl boyunca unutan kadına 140 bin liralık otopark borcu çıktı!​ 2009 yılında aracını otoparka unutan bir kadına 3 yıl sonra yargı yolu ile aracını çekmesi gerektiği söylenmiş. 2012 yılında 28 bin Euro olan borcunu ödemeyen unutkan şöförün aracı otopark sahibine verilmiş. Ancak kadının aracının değeri de bu borcu kapatmaya yetmeyince yetkililer de çaresiz kalmış. İnsan arabasını unutur mu demeyin. Dünya genelinde her 100 kullanıcıdan en az 5 i arabasını yılda bir kez kaybediyor. Tabii 9 yıl sürmemek kaydı ile.. Bonus : Bu arabalar otoparkta… Read more »