Yeni CEZALAR hakkında NE düşünüyorsunuz? | Otopark.com Soruyor #2

7

Yepyeni serimize HOŞGELDİNİZ Bu serimizde otomobil dünyası ile ilgili soruları sizlere soracağız. Bakalım sokak neler düşünüyor göreceğiz.

İkinci bölümümüzün sorusu “Yeni CEZALAR Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?”


Lütfen, videoyu izledikten sonra BEĞEN tuşuna basarak kitlemizi büyütmemize destek olun! Videolarımıza YORUM yaptığınız her öneriyi, eleştiriyi ve bilgilendirmeyi dikkate alıyoruz!​

Diğer testlerimiz için BURAYA tıklayabilirsiniz.​

7
Kimler Neler Demiş?

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
umtdrnmehmetp55goktug-alpSarimt-akina Recent comment authors
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
Sailor
Üye
Sailor

goktug.alp demiş ki: ↑ uber'e laf edenleri anlamıyorum, şimdiye kadar hiç duydunuzmu uber yapan bi şöförün yolcusuna sulandığını? abazalık,taciz etme,dolandırma,fazla para alma,kısa mesafe yolcu almama,gereksiz sis açma, sinyalsiz dönüşler,dik kafalılık… liste uzayıp gidiyor daha. uberciler hem daha konforlu hem daha lüks bi yolculuk sunuyor, sonra taksicinin biri geliyor arabaya ve şöföre sopa ile girişiyor, bu teröristlik değilde ne ! tüm taksiciler böyle olmayabilir ama çoğunluk böyle, adamlar devlete kafa tutuyor ,diyor ya uberi bitirirsiniz yada sonuçlarına katlanırsınız falan. bu taksiciler yüzünden ülkeye artık turist gelmicek, turist dolandırmak taksicilerin 1. kuralı resmen temizlik şart. Hepsini görüntüle… Dunyanin en salakca olayi bizde… Read more »

umtdrn
Üye
umtdrn

Trafik cezalarının caydırıcı olması çok önemli . Ancak devletin kestiği cezalar ülkenin sosyal ve ekonomik durumuna uygun olması gerektiği bence bir gerçek . Bazı vatandaşlar diyorlar ya daha da artsın daha da artsın diye … Asgari ücretin 1603 tl olduğu ülkemizde , emniyet kemeri cezası 1000 tl olamaz değil mi ? Bakınız ; FSM den ticari araçla geçtikleri için 50-60 bin tl ceza kesilen insanlar…

mehmetp55
Üye
mehmetp55

goktug.alp demiş ki: ↑ uber'e laf edenleri anlamıyorum, şimdiye kadar hiç duydunuzmu uber yapan bi şöförün yolcusuna sulandığını? abazalık,taciz etme,dolandırma,fazla para alma,kısa mesafe yolcu almama,gereksiz sis açma, sinyalsiz dönüşler,dik kafalılık… liste uzayıp gidiyor daha. uberciler hem daha konforlu hem daha lüks bi yolculuk sunuyor, sonra taksicinin biri geliyor arabaya ve şöföre sopa ile girişiyor, bu teröristlik değilde ne ! tüm taksiciler böyle olmayabilir ama çoğunluk böyle, adamlar devlete kafa tutuyor ,diyor ya uberi bitirirsiniz yada sonuçlarına katlanırsınız falan. bu taksiciler yüzünden ülkeye artık turist gelmicek, turist dolandırmak taksicilerin 1. kuralı resmen temizlik şart.Hepsini görüntüle… Über konusunda yapılması gereken aslında uberi… Read more »

goktug-alp
Üye
goktug-alp

uber'e laf edenleri anlamıyorum, şimdiye kadar hiç duydunuzmu uber yapan bi şöförün yolcusuna sulandığını?
abazalık,taciz etme,dolandırma,fazla para alma,kısa mesafe yolcu almama,gereksiz sis açma, sinyalsiz dönüşler,dik kafalılık… liste uzayıp gidiyor daha.
uberciler hem daha konforlu hem daha lüks bi yolculuk sunuyor, sonra taksicinin biri geliyor arabaya ve şöföre sopa ile girişiyor, bu teröristlik değilde ne !
tüm taksiciler böyle olmayabilir ama çoğunluk böyle, adamlar devlete kafa tutuyor ,diyor ya uberi bitirirsiniz yada sonuçlarına katlanırsınız falan.
bu taksiciler yüzünden ülkeye artık turist gelmicek, turist dolandırmak taksicilerin 1. kuralı resmen
temizlik şart.

Sari
Üye
Sari

Valla her sene sonu olduğu gibi bu sene sonu millete yine giydirdiler. Geçen sene cam filmi konusundan millete yazdılar, bu sene emniyet kemeri,telefonla oynama,radarları abartmak gibi yönteme başvurdular. Önümüzdeki sene bakalım neye takıcaklar çok merak ediyorum. Bu arada emniyet kemer konusunda katılıyorum kesinlikle takılmalı ve cezası olmalı. Ama bu işi doğru dürüst yapmak gerekir motosiklete emniyet kemerinden ceza yazmışlar Edirne de. Böyle saçma bir şey olamaz. Bu röportaj olayı çok iyi oldu bence önce ki videoda geri dönüşler gayet güzel izlenmesi de baya iyi bence. Devami gelmeli..