Yeni Toyota Corolla 1.8 Hybrid e-CVT | Dizel’e gerek var mı? | TEST

12

Merakla beklenenen Yeni Toyota Corolla karşımızda. Yeni Tnga platformu üzerine üretilen Corolla özellikle sürüş dinamikleri olarak bizleri şaşırttı. Daha önce hiç bir Corolla’dan bu kadar zevk alabileceğimizi düşünmemiştik. Hybrid ünite performans olarak yüzleri güldürmüyor fakat yakıt ekonomisi dizellerden bile daha iyi. Sizce Hybrid otomobiller dizellerin yerini alır mı?

İyi seyirler

+ Sürüş Dinamikleri
+ Tüketim
+ Artan Malzeme Kalitesi

Performans
Yalıtım
Klostrofobik Arka Yaşam Alanı


Lütfen, videoyu izledikten sonra BEĞEN tuşuna basarak kitlemizi büyütmemize destek olun! Videolarımıza YORUM yaptığınız her öneriyi, eleştiriyi ve bilgilendirmeyi dikkate alıyoruz!​

Diğer testlerimiz için BURAYA tıklayabilirsiniz.​

12
Kimler Neler Demiş?

avatar
12 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
elektrikçi5 çok azhalil bsuzumOtomobilsever Recent comment authors
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
elektrikçi
Ziyaretçi
elektrikçi

Basit bir kazada pil ( batarya ) zarar görürse sigorta ZARARI karşılıyor mu ? Yoksa bürokratik sıkıntı yaşanır mı ? Batarya sadece toyota servislerinde yapılır galiba …

5 çok az
Ziyaretçi
5 çok az

Puan bareminizi 5 ten 10 a çekin de arada oluşacak detay puanlardan biraz fikrimiz oluşsun. Mühendis adamsınız ama değerlendirmeniz hiç bilimsel temellere dayanmıyor.Uyduruk araba 2-3 alırken, tamam çok iyi değil ama kalburüstü bir aracın 3.3 alması pekte detayları anlamamıza olanak sağlamıyor.Yüzdelik puan sistemi de kullanılabilir.

halil b
Ziyaretçi
halil b

yeni araba nasıl sizden 3,3 puan alıyor. kriterleriniz ne . bence az vermişsiniz.

suzum
Üye
suzum

Gittim gördüm tam bir rezalet.
Son kasa auris kullanıyorum cam tavan sıkıntım yok fakat bu araçta mühendislik utancı yaşanmış. dedim belki cam tavan diye sorun vardır düz tavana bindim onda da kafa tavana değiyor. 1,90 üstü düşünmesin bile hatta 1,90 bile………..Beceriksizler.

Otomobilsever
Ziyaretçi

Fiyatı gerçekten de iyiymiş. Yine parası olan alacak, orası ayrı.