Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mustafak

Panpa
8 Eyl 2016
1,652
4,709
3,770
31
Afyonkarahisar
Marka
Toyota
Hazır yeri gelmişken reklam yapayım (bağım, çıkarım falan yoktur). :)
Kaymak diye abuk subuk şeyler satıyorlar marketlerde. Gerçek kaymak yemek isteyene Karagümrük'te Eriş'i öneririm (bir de Hırka-i Şerif'te Barbaros var ama o kadar iyi değil, o civarda süt tatlısı içinde Baltepe'yi öneririm).
Yerini gözüm kapalı biliyorum ama adres olarak Fatih'i bilen arkadaşlar daha iyi anlatır (sokak adı bilgim yok). @kenblock @Mustafak
Fatih'i bilipte orayı bilmeyen yoktur herhalde. Az bilinen, temiz, düzgün işletmelerdir.
Ben bilmiyodum fırsat bulunca giderim

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
Hazır yeri gelmişken reklam yapayım (bağım, çıkarım falan yoktur). :)
Kaymak diye abuk subuk şeyler satıyorlar marketlerde. Gerçek kaymak yemek isteyene Karagümrük'te Eriş'i öneririm (bir de Hırka-i Şerif'te Barbaros var ama o kadar iyi değil, o civarda süt tatlısı içinde Baltepe'yi öneririm).
Yerini gözüm kapalı biliyorum ama adres olarak Fatih'i bilen arkadaşlar daha iyi anlatır (sokak adı bilgim yok). @kenblock @Mustafak
Fatih'i bilipte orayı bilmeyen yoktur herhalde. Az bilinen, temiz, düzgün işletmelerdir.
Bu arada Kofteci Yusuf un kaymagini cok begendigimizden sorduk, bildigin Eker marka kullaniyorlar buyuk boy hatta gozunuzun onunde kutuyu acip servis ediyorlar. O sayede Eker kaymak almaya basladim eve, tavsiye ederim :D

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Bu arada Kofteci Yusuf un kaymagini cok begendigimizden sorduk, bildigin Eker marka kullaniyorlar buyuk boy hatta gozunuzun onunde kutuyu acip servis ediyorlar. O sayede Eker kaymak almaya basladim eve, tavsiye ederim :D
Şehir dışından misafirimiz geldiğinde, özellikle ters saatte geldiyse direk köfteci yusufa gidiyoruz biz de :D servis çok hızlı, çalışanlar "insan" gibi, lezzet iyi, fiyat uygun insan daha ne ister :D ankara-kırıkkale arasında da var tavsiye ederim ordan geçecek olan panpalara. Kaymaklı ekmek kadayıfı tavsiye ederim ama kişi başı söylemeyin köfteden sonra bitmez :D

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Bunu öğrendiğimiz iyi oldu abi bizde kaymağını çok beğeniyoruz artık eker alırız :D:D iyi ki dedin valla çok teşekkür ederiz :).

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,620
18,411
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Köfteci Yusuf'un bi tek kaymaklı ekmek kadayıfını severim.Köftesini pek sevmem açıkçası çok lastik gibi köftesi bence.Ama porsiyon köftesi 12 tl öğrenci bütçesiyle gene düzgün sayılabilecek köfte yemek güzel :) Kocaeli'de en iyi yer Mini Köşk bence.Ama çok kalabalık kapıda kuyruk olabiliyor :D

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Köfteci Yusuf'un bi tek kaymaklı ekmek kadayıfını severim.Köftesini pek sevmem açıkçası çok lastik gibi köftesi bence.Ama porsiyon köftesi 12 tl öğrenci bütçesiyle gene düzgün sayılabilecek köfte yemek güzel :) Kocaeli'de en iyi yer Mini Köşk bence.Ama çok kalabalık kapıda kuyruk olabiliyor :D

Köftesi için bi ara at eti falan diyorlardı ama ne yalan söyleyeyim bende ayak üstü falan seviyorum ya hele uzun yolda ideal oluyor :D:D.

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
Screenshot_2017-08-26-21-56-33-1.png

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Eker ürünleri güzeldir, yoğurt falan marketten aldığımızda eker tercih ederiz. Balıkesir civarında yörsan falan kullanan işletmelerde var ama kalitesiz bence, eker kalitesi yok o markada.

Yakup♤34

Profesör
14 Kas 2016
547
1,373
2,470
İstanbul

Lastik köfte diyorsan danet'in koftesini tek geçerim.. bıçakla bile kesilmiyor çatal batırmak istersen geri seker dikkat etmek lazım..:D

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,620
18,411
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Lastik köfte diyorsan danet'in koftesini tek geçerim.. bıçakla bile kesilmiyor çatal batırmak istersen geri seker dikkat etmek lazım..:D
Ahahah yusufunki fena değil ama birazcık lastiklik var :) Mini Köşkünkinden sonra tabii.12 tl porsiyon iyi fiyat vallaha doyuruyo bi de mezeleri filan hoşuma gidiyor.

Yakup♤34

Profesör
14 Kas 2016
547
1,373
2,470
İstanbul
Ahahah yusufunki fena değil ama birazcık lastiklik var :) Mini Köşkünkinden sonra tabii.12 tl porsiyon iyi fiyat vallaha doyuruyo bi de mezeleri filan hoşuma gidiyor.

:D köfteye tat katanda yanında sunulan mezeler aslında fiyat konusundada diğerlerine göre iyi haklisin Bu yüzden insanları kendilerine rahatlıkla cekiyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım