Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
1 saat kadar önce işten çıktım eve gelirken shell'den yakıt aldım. fabrikasyon verisi 98lt olan araca 103lt benzin koymuşlar. yani fişte öyle yazıyor. istasyondan çıkarken hiç bakmamıştım şimdi eve girince baktım şaşırdım. böyle bi şey mümkün mü ilk kez denk geliyorum yoksa ayaküstü beni mi şey etti bu pompacı? silahları hazırlayın mekan basıcaz bu gece

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,279
21,702
5,320
26
Avcılar-Darıca
1 saat kadar önce işten çıktım eve gelirken shell'den yakıt aldım. fabrikasyon verisi 98lt olan araca 103lt benzin koymuşlar. yani fişte öyle yazıyor. istasyondan çıkarken hiç bakmamıştım şimdi eve girince baktım şaşırdım. böyle bi şey mümkün mü ilk kez denk geliyorum yoksa ayaküstü beni mi şey etti bu pompacı? silahları hazırlayın mekan basıcaz bu gece
Orhan abi ben çekyatın altından emanetleri çıkarayım o zaman.

Da 100 litre neymiş o Maşallah Mercedes G falan mı aldın abi h.o

Son düzenleme:

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
ulan dolaptan soğuk bi şey alıyim diye eve girdim fiş bahçe masasının üstünde duruyodu geldim yok uçmuş galiba akıl edemedim üstüne kül tablası falan koymayı aşırı yorgunum napıcaz şimdi

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,279
21,702
5,320
26
Avcılar-Darıca
ulan dolaptan soğuk bi şey alıyim diye eve girdim fiş bahçe masasının üstünde duruyodu geldim yok uçmuş galiba akıl edemedim üstüne kül tablası falan koymayı aşırı yorgunum napıcaz şimdi
mesajda-adres-ver-geleyim-diyen-yazar_1142347.png

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
Hazırız...
593028.jpg

...da abi tek seferde benzine nasıl 540tl verdin:confused:

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,568
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes

olm 98 litrelik depoya 103 litre koyamazlar onu bi geçcen de cadillac'ın depo mu bu ? fişi kaybettiysen kredi kartından falan çektiysen onun ekstreye bak

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
olm 98 litrelik depoya 103 litre koyamazlar onu bi geçcen de cadillac'ın depo mu bu ? fişi kaybettiysen kredi kartından falan çektiysen onun ekstreye bak
eşe dosta haber saldım nedir ne değildir olabilir mi bu olay diye taksicilerden birisi bi trick verdi şimdi. diyelim ki depo 50 litre. hani bu pompayı depoya sokup mandalı dibine kadar çekiyo ya pompacılar, heh işte dibine kadar çektğinde 50lt dolduğu an çat diye atıyomuş. ama çok az çektiği zaman pompa atmayıp biraz daha eklenebiliyormuş depoya. taksici dayının demesine göre sürekli net 54 53lt arası alıyorum diyo ama fab. verisinde arabanın deposu 50lt. bakayım ben bunu bi kaç kişiye daha sorcam. bunu duymuştum daha önceden de ilk kez başıma gelince şaşırdım ashdklasd

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,308
1
9,461
4,970
kocaeli
Vur de vuralım , öl de ölelim reyiz .

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,093
7
51,501
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
O değil de, ne geçtiler içimizden be. Şu hale bak :D Şener'imin feleği şaştı. Arda zaten tam insta story atacakken oyuna girdi, kafa oradaydı :p
upload_2017-9-3_1-34-39.png

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,093
7
51,501
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Arkadaşlar elden ele bir zahmet... Güneş bir gitsin de adam gibi iç mekan fotoğrafları da çekip akşama ilana koyayım diye düşünüyorum. Yahu dosta gitsin de bir an önce gitsin.
Az önce fotoğraflarını çektim, sonra bizimkiler bayram ziyaretine çıktı. Satalım dedik ya, bahçeden geri geri çıkarlarken sağlı sollu iki araba birden vuruyordu gözümün önünde. :D Korna kıyamet koptu, arabanın değeri düşmeden kazasızken alın şunu :D
İlanı açtım bakalım. Numarası 476921021 . Onaya çıkınca alınası araç diye paylaşacağım anasını satayım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım