Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,057
7
51,432
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Param olsa ilk alacağım araba abi :D bi de bu fiyat bandında araba arayan birine tavsiye edicem ama herkes otomatikçi olmuş :D
Ya bi baktım ilanlara millet hasarlılarını 38'e filan veriyor. Hemen 38 yaptım. Tavanı ve sağ kapıları boyalı 37'ye vardı :D Şaşırmış millet ya.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,564
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,057
7
51,432
6,820
Kocaeli
Marka
Opel

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,564
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Gollerin ikiside rezalet.
Kötü oynadıkları ve bugüne kadarda gitmeyi hak etmedikleri bir gerçek. Ama bu şekilde goller yemek rahatsız edici.

kesinlikle. herkes fatih terime suç buluyordu, seversin sevmezsin o ayrı ama magandanın tekinin heykelini dikip ülkeye gelen en büyük 2 kupanın sahibi adamın arkasından böyle yapılmaz. alın size kebapçı.

bu arada o ellerinde telefon olan kulübedeki fotoğraf maç öncesindenmiş, gömelim gömelim de onu unutmayalım. emre mor'un gözyaşları daha çok canımı sıktı, adam doğru düzgün türkçe bilmiyor istiklal marşını bilmiyor ama kaç haftadır istiklal marşını kim okuyacak tartışmasına sebep olan adamlardan daha fazla üzüldü

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,057
7
51,432
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
kesinlikle. herkes fatih terime suç buluyordu, seversin sevmezsin o ayrı ama magandanın tekinin heykelini dikip ülkeye gelen en büyük 2 kupanın sahibi adamın arkasından böyle yapılmaz. alın size kebapçı.

bu arada o ellerinde telefon olan kulübedeki fotoğraf maç öncesindenmiş, gömelim gömelim de onu unutmayalım. emre mor'un gözyaşları daha çok canımı sıktı, adam doğru düzgün türkçe bilmiyor istiklal marşını bilmiyor ama kaç haftadır istiklal marşını kim okuyacak tartışmasına sebep olan adamlardan daha fazla üzüldü
F.Terim'e sonuna kadar sallarım o ayrı, yalnız şu milli takım kadrosunu senelerdir t.direktörlerin yapmadığı çok belli. Lucescu, bu kadar futbol fakirini kendi inisiyatifiyle çağıracak adam mı allasen? Adam 73 yaşında, yurtdışından yağlı teklif geliyor ve ağır iş de değil. Karşılığında dediklerimizi yap, söyleteceklerimizi söyle. Aynı şeyi 67 yaşında babama sordum, sana Romanya'dan böyle bir teklif getirseler kabul etmez misin? Kesinlikle ederim dedi. Adam ekmeğine bakar aga. Ha, ona rağmen maçta futbola bu kadar ihanet edilince dayanamadı çıldırdı bir ara o ayrı :D
Özet: YETEER YILDIRIM DEMİRÖREN YEETEEER :D

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,564
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
F.Terim'e sonuna kadar sallarım o ayrı, yalnız şu milli takım kadrosunu senelerdir t.direktörlerin yapmadığı çok belli. Lucescu, bu kadar futbol fakirini kendi inisiyatifiyle çağıracak adam mı allasen? Adam 73 yaşında, yurtdışından yağlı teklif geliyor ve ağır iş de değil. Karşılığında dediklerimizi yap, söyleteceklerimizi söyle. Aynı şeyi 67 yaşında babama sordum, sana Romanya'dan böyle bir teklif getirseler kabul etmez misin? Kesinlikle ederim dedi. Adam ekmeğine bakar aga. Ha, ona rağmen maçta futbola bu kadar ihanet edilince dayanamadı çıldırdı bir ara o ayrı :D
Özet: YETEER YILDIRIM DEMİRÖREN YEETEEER :D

kadroyu yapan tayfurmuş öyle dediler, siyasi falan yapsa arda bey ilk 11de başlardı dgafaf

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,618
18,410
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Tokat-Turhal yolunda hız limiti normalde 90.70 tabelasının 20 m ötesine çökmüşler çekti fotoğrafımızı.Hızımız kadranda 92 ydi inşallah ceza gelmez.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,301
1
9,455
4,970
kocaeli
@Cagdas Cag , telefonun kamera camı sanki biraz kirli . Gozluk mendili ile falan silinse daha güzel olur , benimde dikkatimi çekti .

İlgililere duyrulur :) @berkertekin hocam.

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Tokat-Turhal yolunda hız limiti normalde 90.70 tabelasının 20 m ötesine çökmüşler çekti fotoğrafımızı.Hızımız kadranda 92 ydi inşallah ceza gelmez.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Belli olmaz kanka ben 50 tabelasının az ilerisine kurulanın önünden 90la geçtim bi şey gelmedi. Eğer çok av düşürmeleri gerekiyosa 70e kurmuşlardır

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,057
7
51,432
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
@Cagdas Cag , telefonun kamera camı sanki biraz kirli . Gozluk mendili ile falan silinse daha güzel olur , benimde dikkatimi çekti .

İlgililere duyrulur :) @berkertekin hocam.

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Fotolar niye puslu puslu? Bence değiştirilmeli. Böyle hiç alınası durmuyor.
Şu aralar ben de puslu pusluyum. Çoluk çocuğu olan adama haftaya gel derim, üstümde radyasyon var hala. :) O yüzden adam akıllı konuya eğilmedim. Haydi diye bastırırlarsa seri şekilde fotoğrafları yenileyeceğim zaten. Bu haliyle de ver alıyorum diyen olursa geri çevirmeyelim diye elim değmişken açtım ilanı. İlk birkaç fotoğrafı geçenlerde arabayı satacağımız zaman lazım olur diye çekmiştim. Onlar zaten temiz şekilde belli ediyor kendisini.
Dün iç mekan çekeyim dedim bahçede, güneşten kırmızı konsol beyaza dönüyordu:D Dedim güneş gitsin öyle çekerim, uyuya kalmışım akşam oldu. :D Öyle böyle derken bu kadarını ancak çıkartabildim karanlıkta =)
Aynı şehirden niyetlenip görmek isteyen çıkarsa gelip bakar işte. Şimdilik aciliyet düzeyi bu. :)

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,057
7
51,432
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
beyler sa bizde de 1.4 titanium fiesta var 2010 aralık trafiğe çıkışlı ama x paket yok 29,000 km de hatasız bir araç 2 parça park halindeyken sürtmeden dolayı ufak boya var araç beyaz renk olduğu için belli olmuyor zaten.Şuan satma gibi bir niyetim yok en az 1 sene daha binecez de şuan koysam ilana kaçtan gider sizce piyasa baya uçmuş ben karar veremedim @berkertekin abi sen şimdi satıyon piyasaya hakimsin senden cvp bekliyorum :)
X paket yok, opak renk, sürtmelerden tampon dışında boya varsa bizimkiyle aynı fiyatlara gider diye düşünürdüm de, dediğin gibi piyasa çılgın atıyor :) Arabanın temizliğine güveniyorsan 43'ten ilana koyup 40'tan satmayı deneyebilirsin.
Ben bizim arabanın siciline ve kaportada işlem olmamasına güveniyorum. Opet Kart'tan yakıt geçmişine baktırırsa görür, aynı servisten bakım onarım geçmişine baktırabilir. İlk sahibi vs.vs.
1999 model nadide temizlikte bir Audi A8.. Kesin olmamakla birlikte ciddi ciddi düsünüyoruz bu makineyi almayi..

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...l-v8-quattro-mukemmel-durumda-469941365/detay
Model yılı çok yüksek bunun. Hem çok yakar. Bizim arabayı verelim, üstüne 10.000 lira da elinizde kalır :D

Son düzenleme:

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,057
7
51,432
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
kadroyu yapan tayfurmuş öyle dediler, siyasi falan yapsa arda bey ilk 11de başlardı dgafaf
Siyasidir de Arda kendisi demiştir 60'a kadar bana dokunmayın diye :D Baksana oyuna girdi koşası yoktu tosunumun. Aklı insta.da DM'de kalmış muhtemelen :) Canı sağolsun, milli takımı affetti ya, o da yeter bize :)

Onur

Profesör
8 Eyl 2016
535
911
1,770
X paket yok, opak renk, sürtmelerden tampon dışında boya varsa bizimkiyle aynı fiyatlara gider diye düşünürdüm de, dediğin gibi piyasa çılgın atıyor :) Arabanın temizliğine güveniyorsan 43'ten ilana koyup 40'tan satmayı deneyebilirsin.
Ben bizim arabanın siciline ve kaportada işlem olmamasına güveniyorum. Opet Kart'tan yakıt geçmişine baktırırsa görür, aynı servisten bakım onarım geçmişine baktırabilir. İlk sahibi vs.vs.

Model yılı çok yüksek bunun. Hem çok yakar. Bizim arabayı verelim, üstüne 10.000 lira da elinizde kalır :D

Kaportada işlem yok abi boyalar tamponda eyvallah sağolasın. Baktım da otomatik viteslisine 50k fln yazmışlar millet mi çıldırdı nedir anlamadım tmm araba fiyatları arttı da 2011 model fiestaya 50 bin nedir yaw biz 2010 da 31 bine almıştık 0 olarak.

Son düzenleme:

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Kaportada işlem yok abi boyalar tamponda eyvallah sağolasın. Baktım da otomatik viteslisine 50k fln yazmışlar millet mi çıldırdı nedir anlamadım tmm araba fiyatları arttı da 2011 model fiestaya 50 bin nedir yaw biz 2010 da 31 bine almıştık 0 olarak.
Kacirdigin nokta 2010 da fiesta 31 iste salliyorum golf te 60 kusurdu.gunumuzde ikinci el fiesta 50 milyara satilsa bile kar edilmez cunku paranin degeri farkli.50 milyara satilsa araba, gunumuzde 0 km bir araba o fiyata hayal ornegin. Bunun gibi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım