Citroen C3 Aircross | İLK SÜRÜŞ

otoparkcom123

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
9
6
595
Korsika’nın muhteşem doğası eşliğinde Citroen C3 Aircross‘u kullandık. B segmenti kompakt crossover’lar gün geçtikçe daha popüler hale gelmeye başladı. Siz C3 Aircross’u nasıl buldunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Read the whole post here.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Test gayet iyi olmuşta. Otoparka ufak bir önerim olacak eğer yeni çıkan bir araba varsa ilk onu yayınlayın. Bu arabanın incelemesini doğan kabak ve otomobil yayıncılık 1 hafta önce paylaştı. Ben onları izlemedim otopark ı bekledim ama dışarıdan (takipçi olmayan biri) onları izleyip 1 hafta sonra aynı aracın testini sizden görse 'ben bunun testini zaten izledim' deyip bu videoya bakmayabilir. Bu yüzden birazcık daha takipçi çekmek için yeni arabalarda biraz hızlanın derim. :)

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,543
2,717
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi
Youtube yorumumda da yazmış idim. Bu kadar kötü koltuklar olduğu sürece bu araba alınmaz. Videonun bir zamanından sonra artık sadece sağa sola çarpan insan bedenlerine odaklanıyorsun istemsiz olarak. Sünger yanal destek koymak ne kadar maliyet ki?

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Youtube yorumumda da yazmış idim. Bu kadar kötü koltuklar olduğu sürece bu araba alınmaz. Videonun bir zamanından sonra artık sadece sağa sola çarpan insan bedenlerine odaklanıyorsun istemsiz olarak. Sünger yanal destek koymak ne kadar maliyet ki?
Yanal desteği yok ama koltuklar çok konforlu sanki babaanne evindeki koltukta oturuyormuşcasına bir konforu var bence ayrıca koltukların malzeme kaliteleri de oldukça başarılı. Tabi sizin gibi yanal destekli koltuk isteyenler içinde bir opsiyon olsa hiç fena olmazmış.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım