KAPALI Seat leon mk2 modifiyeli alınırmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
Öncelikle araban şimdiden hayırlı olsun. Genel olarak bu tip modifiye edilmiş araçları pek tasnif etmiyoruz. Böyle yazılımlı oynanmış araçlardan almanı önermem hele ki ilk araç olarak.
İlandaki araç fiyatını baz alarak tavsiyede bulunacak olursam 2014 Allure donanımlı bir Peugeot 308 bakmanı öneririm. Yakıt ve şekil olarak gayet iyi bir araç yol tutuşuda fena değil ama performans konusunda ilk araba çok performanslı olmamalı bence :D

erkal99

Erkal
Profesör
18 Eyl 2016
443
454
1,445
İstanbul
İlandaki araca hiç bulaşmanı tavsiye etmem arkadaşlarında dediği gibi daha stock arabalara bakmalısınız aksi takdirde sanayide çok koşturma ihtimaliniz yüksek.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Öncelikle araban şimdiden hayırlı olsun. Genel olarak bu tip modifiye edilmiş araçları pek tasnif etmiyoruz. Böyle yazılımlı oynanmış araçlardan almanı önermem hele ki ilk araç olarak.
İlandaki araç fiyatını baz alarak tavsiyede bulunacak olursam 2014 Allure donanımlı bir Peugeot 308 bakmanı öneririm. Yakıt ve şekil olarak gayet iyi bir araç yol tutuşuda fena değil ama performans konusunda ilk araba çok performanslı olmamalı bence :D
Dostum tasvip olması lazım o, tasnif olsa sınıflandırırsın,@Bedirhan 'a çokca katılıyorum bu tarz arabalardan olabildiğince uzak durun, he ama yok siz zaten stock(oynanmamış-modifiyesiz-orijinal) alıp yine bu hale getirecekseniz direk bunu alın fazla para harcamamış olursunuz.

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
Dostum tasvip olması lazım o, tasnif olsa sınıflandırırsın,@Bedirhan 'a çokca katılıyorum bu tarz arabalardan olabildiğince uzak durun, he ama yok siz zaten stock(oynanmamış-modifiyesiz-orijinal) alıp yine bu hale getirecekseniz direk bunu alın fazla para harcamamış olursunuz.
Hocam dilde kalıplaşınca böyle karışıklıklar oluyor :D Birde MF okumanın verdiği Dil Bilgisi eksikliğide var :D

@suleymankksal53 :
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-baris-otomotivden-476103700/detay

omerta84

Profesör
29 Ara 2016
242
130
1,085
leon sahibi birisi olarak kesinlikle katılıyorum. p 308 çok daha güzel bir tercih olur.

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Bu tarz arabaların sorun çıkarma olasılığı yüksek. Hem ilk araba olacağı için daha yeni model bir araba bakmak daha mantıklı olur. 63 bin TL bu araba için çok yüksek. 50 bin'den fazla kesinlikle etmez. Üstte bir arkadaş 308 linki atmış ona bakabilirsin güzel bir araba.

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
25
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
https://www.arabam.com/ilan/sahibin...r-style/otomatik-dizel-160-hp-boyasiz/7482482 ilanı araç buldum almak istiyom alınırmı
Not: 18 yaşındayım ilk arabam olucak
kardeşim böyle modifiyelileri almada nasıl alırsan al araba stock olacak. modifiye olacaksada böyle kör edici modifiye olmayacak.
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...azasiz-kiz-gibi-otomatik-leon-494971066/detay kız gibi araba işte. mis gibi buna ufak cupra dokunuşlarıyla tadından yenmez hale gelir. ha diyorsanki benim zevkim böyle ona da karışmam :D yaşıtız seninlede :D ama zevkler farklı mesela :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım