HABER Yerli otomobili üretecek şirketler belli oldu!

AcilStop

Elit Apaçi
3 Kas 2017
346
248
945
40
İnşallah bu proje sonucunda ticari değeri olan nihai bir ürün ortaya çıkar. Ürün ortaya çıkmadan emisyon, çarpışma testi, yol tutuş gibi testlerin düşünülerek yola çıkılmasını diliyorum. Yoksa harcanacak milyonlarca dolara yazık olur. Bir firma prestij kaybı yaşayarak yola çıkarsa ileride devler karşısında hiçbir şansı kalmaz.

Bu arada TÜBİTAK'ın 40 milyon dolara almış olduğu Saab 9-3 telif haklarının sadece seçim yatırımı olduğu böylece tescillendi. 160 Milyon TL para sadece şov yapmak için boşa gitti.

Renard

Panpa
8 Eyl 2016
1,534
4,749
4,070
37
İstanbul
Marka
BMW
boşa giden paraları saymayalım aklım çıkıyor. YOL YAPTIH YOL HİÇBİRİ YOHTU EVECİT BATIRDIIII ATATÜRK KİM BİZ YAPTIK BEN BEN BEEEEEEEEEEEEEN SİZ KİMSİNİZ BEEEEEEEEN

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Ben milliyetciliği kullanarak reklamı yapılan ürünlere anti pati besliyorum. Türklük gururumuz sömürülmüş oluyor. Adam gibi araba yapsınlar, alalım. Rekabete ayak uyduracak, doğru düzgün yanmayan patlamayan araba yapsınlar hiç sıkıntı yok.
Komple türkiyede üretilen Hyundai , Ford , Renault , Fiat arabalarında çalışanlarda Türk insanının evladı. Devletin 40 milyon harcayıp bir türlü yapamadığını 30 40 sene evvel Vehbi Koç yapmıştı zaten.
Hükümetimiz bir Vehbi Koç kadar olamadı, Zamanında OYak (Ordu Yardımlaşma Kurumu) yapıp Renault motor fabrikaları burda acıldı. Ama işte gel görki 14 16 yıldır başımızda olanlar, bir askeri kurum kadar ülkeye bu konuda yardımcı olamıyor. Zamlar ve kazık otobanları başımıza getirdiler. 100 tl otoban parası verdim bu ay. Bir gün Allah'ta bizi görecek..

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,544
2,719
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi
İnşallah bu proje sonucunda ticari değeri olan nihai bir ürün ortaya çıkar. Ürün ortaya çıkmadan emisyon, çarpışma testi, yol tutuş gibi testlerin düşünülerek yola çıkılmasını diliyorum. Yoksa harcanacak milyonlarca dolara yazık olur. Bir firma prestij kaybı yaşayarak yola çıkarsa ileride devler karşısında hiçbir şansı kalmaz.

Bu arada TÜBİTAK'ın 40 milyon dolara almış olduğu Saab 9-3 telif haklarının sadece seçim yatırımı olduğu böylece tescillendi. 160 Milyon TL para sadece şov yapmak için boşa gitti.

İkinci paragraf için yazdıklarının sebebi aynı zihniyetteki yöneticiler başta olduğu müddetçe birinci paragrafta ki temenniler, temenniden öteye ge-çe-mez!

Ne yazık ki...
Oysa biri de çıksa harcanan 40 milyon doların hesabını sorsa bir müfettiş, bir savcı arkadaş ne oldu bu proje, nereye gitti bu para dese? Bazen Türkiye de yaşadığımızı unutup böyle hayaller de kuruyoruz işte.. :(

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım