Geyik Başlığı 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mcanerg

Panpa
14 Eyl 2016
1,710
3,402
3,720
Marka
BMW
Hükümet Teslanın Türkiyeye gelişini kutluyor

“Mevcut uygulamada elektrikli otomobillerde ÖTV %3-%7-%15
Meclis’e sevk edilen taslak tasarıda ise oran %37-%60-%84 olarak görülmektedir. “
@ozanbingoll

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,263
45,894
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Abi cok gereksiz ya rekabetci fiyat degil ki bu
Değil ama baktığında 7 senelik makyajlı focus ile aynı fiyatta. Keza makyajlı olsa da yine bir bu kadar senelik mk7 temelli golf'ten 5 bin lira ucuz. Baktığında zaten civic bu araçlardan daha kötü değil. Önceki kasa civic olsa eleştirirdim ama son kasa civic yol gürültüsü hariç eksiği olmayan bir model. Rakipleri bu kadar eskiyken o yeni platformda bu fiyatlarda satılıyor. Sedan civic'in bariz sıkıntıları olsa da hatchback civic daha kaliteli üretime sahip. Onu düşünerek bunları söylüyorum tabii.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Değil ama baktığında 7 senelik makyajlı focus ile aynı fiyatta. Keza makyajlı olsa da yine bir bu kadar senelik mk7 temelli golf'ten 5 bin lira ucuz. Baktığında zaten civic bu araçlardan daha kötü değil. Önceki kasa civic olsa eleştirirdim ama son kasa civic yol gürültüsü hariç eksiği olmayan bir model. Rakipleri bu kadar eskiyken o yeni platformda bu fiyatlarda satılıyor. Sedan civic'in bariz sıkıntıları olsa da hatchback civic daha kaliteli üretime sahip. Onu düşünerek bunları söylüyorum tabii.
Ben onlardada sorun cikti diye okumustumda yanlismi hatirliyorum

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,539
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
gCBpfaSr-etKptO6FIUzzFZ_4CqcOWfDp-9kgCArwN6zNhXjWa1nsSVGAxPA0ztlJo_udqyXYTWMFkT0TnBTKv3nEaPEh15Rrx1o9PeympdDciop_h2PP5TO4o94WgrYX3SgxRoMP5kNL8QTsGFIkvtPZeAHwvDmTB_DHSwlaZNlgUs8Br5Wlk0rt7g9if--v_eWJngYKek-_hOv3b0Gu71BqBmC=w499-h294-nc

156 stoplarını ledli yapıp yeni 508e takmışlar :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım