275 30 r19 y96 XL ve 295 30 r19 y100 XL lastik önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

audibuneidi

Asfalt Kurutucu
23 Ağu 2018
88
72
560
izmir
Marka
Audi
@Cenk sabah arayacağım bayiyi zaten bildiğim 3-5 tane eski lastik aldığım yerler var.
@Ozgur Gunes diyip geçmek çok kolayda almak zor :/ altı üstü 190 beygir bir araç o kadar uçmaya gerek yok diye düşünüyorum millet M5 e takıyor onları ayıp olur buna takmak

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
@Cenk sabah arayacağım bayiyi zaten bildiğim 3-5 tane eski lastik aldığım yerler var.
@Ozgur Gunes diyip geçmek çok kolayda almak zor :/ altı üstü 190 beygir bir araç o kadar uçmaya gerek yok diye düşünüyorum millet M5 e takıyor onları ayıp olur buna takmak

1000 lira civarı diye biliyorum ama, ekonomik olsun derseniz kumho güzel, arkadaşın 308 gti a aldık, iyi.

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,719
1
6,483
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
Selamlar,

Biraz geç kaldım galiba, kusura bakmayınız.

Ben özellikle pist kullanımı için Nankang semi slick 205 40 17 kullanmıştım zamanında.

Ns2r'ın yan duvarlarında ekstra güçlendirme vatdı, yanklr hem ince hem de çok sertti. Bu sebeple konfor acayip kötü idi ve ses de yapıyordu. Ama sert olmasından ötürü araba resmen yay takılmış gibi çok keskinleşmişti, yoldan geri bildirim falan çok iyiydi. Pistte de çok çok iyi dayanmıştı. Ama altını çizeyim, günlük kullanıma sertliğinden dolayı uygun değildi.

Bir abim, audi tts'inde nankang'ın günlük lastiğini kullanıyordu, doğrusu lastiği çok övmüyordu.

Şu an kumho semi slick ku36 kullanıyotum. Hem pist hem de günlük kullanımda çok çok memnunum.

Kışın semi slick lastik kullanmak sakıncalı olduğundan daha yeni kumho'nun solus ta31 4 mevsim lastiğini aldım, ama henüz takmadım.

Kumho kullanan arkadaşlar higenel olarak memnun. Eğer piste çıkmıyor, sadece izmirde günlük kullanıyorsanız, kumho'nun standart yazlık lastiklerine bakmanızı tavsiye ederim.

audibuneidi

Asfalt Kurutucu
23 Ağu 2018
88
72
560
izmir
Marka
Audi
Piste çıkacağımı düşünmüyorum. Kumhoları hiç bilmiyorum bir fiyat araştırmasına çıkayım. Tavsiyeniz için teşekkürler.

audibuneidi

Asfalt Kurutucu
23 Ağu 2018
88
72
560
izmir
Marka
Audi
Ben bir aracı gösteren en önemli şeyin jant lastik kombinasyonu olduğunu düşünüyorum şuan araca arkadan baktıgımda yada tekeri kırık bırakıp dışarı çıkıp o lastiğin genişliğine baktıgımda bi acayip oluyorum :D

audibuneidi

Asfalt Kurutucu
23 Ağu 2018
88
72
560
izmir
Marka
Audi
Hankook'un resmi sitesinde ebat görünüyor. 295 30 19 diye girince ventus S1 evo 2 çıkıyor hatta. Nette ki tedarikçilerin elinde belki yoktur ama başka yerlerde, bayilerde olabilir.
https://www.hankooktire.com/tr/passenger-cars/hankook-ventus-s1-evo2-k117.html
bende sitesinden baktımda nasıl baktıysam artık pardon sıkıntı yokmuş. Yarın bi bayilerden fiyat alayım hiç sanmıyorum ellerinde olacağınıda en azından sipariş ettireyim.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,274
45,907
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
bende sitesinden baktımda nasıl baktıysam artık pardon sıkıntı yokmuş. Yarın bi bayilerden fiyat alayım hiç sanmıyorum ellerinde olacağınıda en azından sipariş ettireyim.
Stok durumunu sorarsın, fiyat alırsın, kafana uyarsa da siparişi verirsin hocam.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,057
7
51,432
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
önden çekerde neysede 4 çekerde sıkıntı nedir acaba?
Sürekli 4WD araçlarda mekanik olarak ciddi sıkıntı oluyor zaten de, Quattro gibi arada devreye giren 4 çeker sistemlerde de çekişin ve güç aktarımının elektronik olarak denetlendiği ortamda 4x4 kilitlenmediği için belki mekanik hasar yaratmaz ama dengeyi yine de bozar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım