En Son Ne Aldınız?

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
ben de uzun zamandır araştırıyordum. sıfır alma fırsatı olmadı, dolar da artınca sıfırlar 6300 lere gelmiş.
Ben ikinci elini 3500 e aldım. aldığım arkadaş ufaktan bi düşürmüş üst kasasında hafif çizikler var diye. garantisi devam ediyor. tek sıkıntı 130W adaptör sorunu. siz değiştirdiniz mi?

Çağrı merkezini ara, adaptörünü iste. Bilgisayarın sende kalacak. Eski adaptöründe. sadece resim çekip göndereceksin.
İyi çalışmalar.

selimcicekyurt

Selim
Profesör
10 Eyl 2016
773
1,145
2,320
23
İstanbul
Marka
Opel
Amazon'dan kitap aldım amazonun kendi sattığı ürünleri denk getirirseniz (genelde son 1 ürün oluyor.) baya ucuza denk geliyor. Ben kitapları 56TL'ye aldım aldıktan sonra toplam fiyatları 107 tl oldu.

dreamer

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
610
695
1,770
a
Marka
Yok
İnanın ki hiçbir şey. Kişisel ,zevkine hiçbir şey almıyorum, Varımı yoğumu arabamın taksitine harcıyorum.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,539
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
2018-09-26 (9).png

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,811
1
4,135
3,770
İstanbul
Marka
MINI
Yahu de get. Biz sizler icin cabaladik. Bunu bil yeter.
Koç sistemde misin abi sen? :) ben yorumları okudum hatta daha önce sıfır alacakken vazgeçme sebebim de buydu. Herkesin şikayeti aylarca adaptör bekleme, laptopu da yollama vs gibi şeyler yazmışlar. Tabii ki internetteki herşeye inanmamak lazım da DH'deki başlıkta da sürekli şikayet olunca korkmuştum.
Ancak şuan bana verdikleri no'dan takip ediyorum böyle bir kayıt yok diyor.

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Koç sistemde misin abi sen? :) ben yorumları okudum hatta daha önce sıfır alacakken vazgeçme sebebim de buydu. Herkesin şikayeti aylarca adaptör bekleme, laptopu da yollama vs gibi şeyler yazmışlar. Tabii ki internetteki herşeye inanmamak lazım da DH'deki başlıkta da sürekli şikayet olunca korkmuştum.
Ancak şuan bana verdikleri no'dan takip ediyorum böyle bir kayıt yok diyor.

Özelden yazdım. bakabilirmisn.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,872
26,252
5,720
Ankara
Marka
Skoda
20tl AnkaraKart bakiyesi, bi hafta rahatız xD

BLL-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,054
7
51,429
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Amazon Türkiye'den usb çoklayıcı aldım da, kredi kartı bilgisini girerken hooop kabul sipariş tamamdır dedi bıraktı. Ne cvc istedi, ne de 3d secure vardı. Kart numarasını girdim hadi hayırlı olsun dedi. Biraz işkillendim. Şimdiye kadar Amazon Türkiye'yi kullanan var mı?
https://www.tp-link.com/tr/products/details/UH700.html
upload_2018-10-2_16-33-15.png

cansermo

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
616
1,343
2,520
27
Sakarya
Amazon Türkiye'den usb çoklayıcı aldım da, kredi kartı bilgisini girerken hooop kabul sipariş tamamdır dedi bıraktı. Ne cvc istedi, ne de 3d secure vardı. Kart numarasını girdim hadi hayırlı olsun dedi. Biraz işkillendim. Şimdiye kadar Amazon Türkiye'yi kullanan var mı?
https://www.tp-link.com/tr/products/details/UH700.html
Ekli dosyayı görüntüle 15424
3 siparişim oldu. Biri hariç diğerleri geldi. O da yanlış fiyattan dolayı iptal edildi ve 50 tl çek verildi.
Ödemeyi banka kartıyla yaptım ve 3d kullandırmadı.

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
"Uzun zamandır arabaya cila yapmadık, bu araba neden parlamıyor, niye kir tutuyor?" diyorsanız (ben de diyordum) şu ürünü alabilirsiniz. Ben siparişini verdim. :)

Soft99 Kiwami: Parlaklığı daha etkili, kalıcılığı Soft 99 Fusso'ya göre daha düşük.
Soft99 Fusso: Parlaklığı daha düşük, kalıcılığı Soft99 Kiwami'ye göre daha etkili.

Adsız.png

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım