95 Şahin S #TCN70

BatuhanYildirm

Elit Apaçi
12 Ocak 2018
63
164
760
Ankara
Hayırlı olsun toplumsal ön yargılar nedeniyle şimdilik alamadığım araç.ne zamanki pahalanır sayıları azalır o zaman koleksiyonluk diyip alabilirim.bildiğiniz bir husustur ama ankarada günde 1 tane bu arabadan çalınıyor desek yalan söylememiş olurum heralde dikkat etmekte fayda var.
Bu arada araba gerçekten yakıyor.hafif yağmurlu havalarda(trafikte değil) bence yanlamak çok keyifli olucaktır.

Öncelikle uyarınız ve ilginiz için teşekkür ederim.Araç çalınmaya çok müsait maalesef,bunun için alınabilecek tüm önlemleri aldık artık gerisi Allah'a emanet.Hafif ıslak zeminde boş alan da kendinizi tatmin etmek için desarj olmak için güzel yöntem :D

BatuhanYildirm

Elit Apaçi
12 Ocak 2018
63
164
760
Ankara
Normalde Tofaş aramam ama Ankara'ya geldiğimden beridir gözüme hep Tofaşlar takılıyor. Canım da çekiyor inceden, Ankara etkisi bu herhalde.

Hakikaten yılan olmuş makina sokaklarda görmek iyi gelecek.

Eğer müsait bir zamanınız olursa aracı görmek isterseniz görebilirsiniz hocam zaten :) Sokağa gerek yok konum atın ben oradan geçerim :D Teşekkür ederim bu arada.

BatuhanYildirm

Elit Apaçi
12 Ocak 2018
63
164
760
Ankara
Konuya haftasonu temizlik günceli çekelim :) İç dış yine itinalandı mis gibi oldu.Bir Ankara klasiği :D

Dip not : Ankara'yı selde götürse kapıda temiz duracak :D

vPMkz4.jpg

Son düzenleme:

lozlevent

Levent
Profesör
9 Mar 2017
582
844
1,820
Marka
Ford
Hayırlı olsun. Toplum olarak ön yargılıyız ama bu tarz temiz şahin gördüm mü seviyorum açıkçası.
LPG li mi benzinli mi ?
Denediyseniz benzinde ne kadar yakıyor acaba?

BatuhanYildirm

Elit Apaçi
12 Ocak 2018
63
164
760
Ankara
Hayırlı olsun. Toplum olarak ön yargılıyız ama bu tarz temiz şahin gördüm mü seviyorum açıkçası.
LPG li mi benzinli mi ?
Denediyseniz benzinde ne kadar yakıyor acaba?

Öncelikle teşekkürler,lpgde de benzinde de kullanıyorum aracı,yaptığım güncel hesaplara göre 75-80kr civarı yakıyor benzinde hocam.Hesaplamak için depoyu rutinde full tutuyorum :D

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Konuya güncel çekelim,aklandık paklandık güzel fotoğraflarımızı çektik :) Tabi o kadar geçen insandan ufak bir nazar point aldık.. Lakin büyük bir hasarımız yok nazarımız çıktı :)
DYRGVO.jpg
Yer hiç mi hiç uzak değil, bizim buraya trafikte yüzde 90 görme ihtimalim var sizi.:)Belki de görmüşümdür evvelden.

BatuhanYildirm

Elit Apaçi
12 Ocak 2018
63
164
760
Ankara
Evet konuya yeniden güncel çekelim,malum kış geldi biz de nasibimizi çok güzel aldık :) 2017 üretim jinyu kışlıklarımız ve 14" kara jantlarımızı taktık :)
ZXMJRg.jpg

Görüntü her ne kadar iç açıcı olmasa da güvenlik önemli.Sonrasında da 14" kara jant taktığımız için Doğan S rüzgar gülü jant kapaklarımızı taktık :) Baba arabasıyla yanyana ikimizde kirli şekilde ufak bir poz ekliyorum :)
qdjR0V.jpg

Ee hani kar neredesin seni bekliyorum :D Aynı zamanda mako marka radyatörümüzü de taktık,10w40 mobil yağ ve filtre değişimi yaptık.Antifirizi de sıfırladık,kışa tam anlamıyla hazırız :)

Son düzenleme:

babayimben

Enes
Panpa
4 Eki 2018
843
1,751
2,520
47
İstanbul
Marka
Mercedes
Hayırlı olsun toplumsal ön yargılar nedeniyle şimdilik alamadığım araç.ne zamanki pahalanır sayıları azalır o zaman koleksiyonluk diyip alabilirim.bildiğiniz bir husustur ama ankarada günde 1 tane bu arabadan çalınıyor desek yalan söylememiş olurum heralde dikkat etmekte fayda var.
Bu arada araba gerçekten yakıyor.hafif yağmurlu havalarda(trafikte değil) bence yanlamak çok keyifli olucaktır.

Son zamanları bilmem de 95 model sıfır kilometre Doğan S aracım 96 yazında tatil yaptığımız Yalova’da çalınmıştı. Civardaki 25-30 araçla birlikte (çoğu kuş serisi) planlı bir operasyonun kurbanı olmuştu. Jandarma’ya ihbara gittiğimde “bir aracınıza sahip olamıyorsunuz” tarzı yaklaşımları ve “acaba bunlar hırsızlarla ortak mı” diye düşünmeme sebep olan tavırları halen hatırlıyorum. Neyse ki kasko vardı da kaskodan aracın ücretini almıştım
Bir kez de anahtarı üzerinde unutan bir arkadaş rica etmişti kapısını açmıştık benim anahtarla :D

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Son zamanları bilmem de 95 model sıfır kilometre Doğan S aracım 96 yazında tatil yaptığımız Yalova’da çalınmıştı. Civardaki 25-30 araçla birlikte (çoğu kuş serisi) planlı bir operasyonun kurbanı olmuştu. Jandarma’ya ihbara gittiğimde “bir aracınıza sahip olamıyorsunuz” tarzı yaklaşımları ve “acaba bunlar hırsızlarla ortak mı” diye düşünmeme sebep olan tavırları halen hatırlıyorum. Neyse ki kasko vardı da kaskodan aracın ücretini almıştım
Bir kez de anahtarı üzerinde unutan bir arkadaş rica etmişti kapısını açmıştık benim anahtarla :D
Bizim de sıfır ayarında Şahin migros otoparkında çalınmış. Babam beni kucağına alırken anahtarı üzerinde bırakmış. Daha bebek olduğum için hatırlamıyorum arabayı :D

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,856
26,200
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Her arabada oluyor mu bilmem de anahtarın yarısı kontakta kırılan arkadaşım diğer yarısıyla kapıyı açamadığı için çay kaşığının arkasıyla açıyordu kapı kilidini. Bir de torosların basmalı yerine avuç içiyle geçirip açan arkadaşım vardı (bikaç araçta denedik sadece biri açılmamıştı arkadaşın köyündeki torosların :D )

BLL-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BatuhanYildirm

Elit Apaçi
12 Ocak 2018
63
164
760
Ankara
Bu sefer kötü bir haberle karşınızdayım.Üzerinden tam 2 ay geçti konuya ekleyebilecek psikolojiyi anca yakaladım galiba.14 Ocak gecesi yaşadığımız kazadan sonra suçsuz olmamıza rağmen %100 kusurlu çıktık ve bir maceranın daha sonuna geldik.

4jo86G.jpg

Sonunda kalansa yalnızca güzel bir hatıra.

mMy5Q0.jpg

E36'dan sonra bu defteri biraz kötü kapattık sanırsam.Hakkımızda hayırlısı olsun herkese kazasız belasız sürüşler.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım