Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
2016 yılında organik ışık yayan diyotları (OLED) aydınlatma sistemlerinde kullanarak bu alanda bir öncü olan Audi, bu teknolojiyi dijitalleştirerek, bir yandan yol güvenliğine katkı sağlamayı, bir yandan da arka farların kişileştirilmesine imkan tanımayı hedefliyor.

Güvenli ve konforlu seyahatler söz konusu olduğunda bir otomobilin en önemli sistemleri arasında yer alan far sistemleri her geçen gün yeni bir teknolojiyi kullanmaya devam ediyor. Son yıllarda gerçekleştirdiği çalışmalarla far ve aydınlatma sistemleri teknolojilerinde son derece hızlı bir gelişim gösteren Audi, şimdi otomobillerinin arka farlarını da dijitalleştirerek, bu konudaki öncülüğünü bir kez daha ortaya koyuyor.

Daha az enerjiyle yüksek verim
Yarı iletken kristallerden oluşan noktasal ışık kaynaklarının kullanıldığı LED‘lerin aksine, panel radyatörlerden oluşan OLED teknolojisi, homojen, yüksek kontrastlı bir ışık üretiyor ve sınırsız bir dimlenebilme imkanı tanıyor. Bu sayede, ayrı ayrı kontrol...

Okumaya devam et...

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,263
45,894
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Ben evdeki televizyonu, cebimdeki telefonu oled panelle kullanacak parayı bulamıyorum adamlar stop lambasına koymuşlar. Ben stop lambasında led'e bile terfi edemedim. Patlayınca hala ampul değiştiriyoruz. Vay arkadaş..

Son düzenleme:

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,066
3
15,354
5,720
27
Istanbul
Marka
Honda
Ben evdeki televizyonu, cebimdeki telefonu oled panelle kullanacak parayı bulamıyorum adamlar stop lambasına koymuşlar. Ben stop lambasında led'e bile terfi edemedim. Patlayınca hala ampul değiştiriyoruz. Vay arkadaş..
Abi tv ve telefonda OLED in hala problemleri var yanıyor. Sıkma canını paran olsa bile alma

• Haha
Tepkiler: Cenk

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,263
45,894
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Abi tv ve telefonda OLED in hala problemleri var yanıyor. Sıkma canını paran olsa bile alma
Tv araştırırken görmüştüm. Hatta teşhir ürünlerinde bile denk gelmiştim bazı görüntü sorunlarına. Ama keşke paramız yetmediği için değil de sorunlu gardaş bu ondan almıyoruz diyeydik daha iyi olurdu :D

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım