Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
Alfa Romeo’nun merakla beklenen kompakt SUV’u ‘Tonale’ Türkiye’de ön satışa sunuldu. İşte tüm detaylar.
 Alfa Romeo’nun ilk elektrikli ve kompakt SUV’u Tonale, Türkiye’de ön satışa sunuldu. Markanın elektrifikasyon çağına “dönüşümünü” işaret eden Tonale, sportifliği 21’inci yüzyıl için yeniden tanımlıyor. Tonale, markanın sportif DNA’sını korurken, otomobildeki fonksiyonlar ve bağlanırlık çözümleri onu bugüne kadarki en teknolojik Alfa Romeo modeli yapıyor.
Alfa Romeo Tonale, Türkiye’de, Sprint, Ti ve Veloce olmak üzere 3 donanım seviyesiyle satışa sunuluyor. Giriş versiyonundan itibaren anahtarsız giriş ve çalıştırma; Akıllı Adaptif Cruise Control, ön ve arka park sensörleri; 12,3 İnç FullDijital Hayalet Gösterge Paneli ve 10,25” inç Multimedya Ekranı ile Kablosuz Apple Car Play ve Android Auto gibi teknolojik özellikler standart olarak sunuluyor.  Bu üç donanım paketinin üstünde ise Lansman Özel Serisi “Edizione Speciale” yer alacak. Standard donanım paketlerinin satışına...

Okumaya devam et...

19052323

Profesör
20 Eyl 2016
239
72
1,035
O fiyata çıksam 0 araç için tek alacağım araç, yeşil mavi turkuaz değişken renkli olan fena duruyor.

sinan-cetin

Profesör
11 Eyl 2016
237
856
2,085
Bursa
😂
Screenshot_20220628_094543_com.opera.browser.jpg

A

Agar

Ziyaretçi
Yıllardır bıkkınlık veren doblo,500 bilmemne şasisinde... Değmez

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,764
3
9,703
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Yıllardır bıkkınlık veren doblo,500 bilmemne şasisinde... Değmez

Doblonun şasesi çok iyi , keza 500 serilerinin de , gel gelelim benzerlik alt yapısı taşıyan giulietta şase bakımından çok oturaklı , neresinden tuttunuz da neyden bıktınız diye merak ettim ?

diablo1905

Panpa
17 Şub 2020
417
1,012
2,695
İstanbul
Marka
Alfa Romeo
Doblonun şasesi çok iyi , keza 500 serilerinin de , gel gelelim benzerlik alt yapısı taşıyan giulietta şase bakımından çok oturaklı , neresinden tuttunuz da neyden bıktınız diye merak ettim ?
O sınıfta Caddy, traktör römorku gibi makas kullanırken Doblo tam bağımsız arka süspansiyon kullanıyordu.

Şimdi gelip Volvo S60 örneği de verilebilir ama tabi ki birbiri ile alakası yok.

Alfa Romeo markasının da alt yapısına laf edildi ya, daha neler görecek bu gözler.

MTZ

Mert Bozkurt
Panpa
13 Kas 2016
208
1,232
3,035
27
Istanbul
Marka
MINI
Lansmanda siparişini verdim , Temmuz sonuna kadar teslim edicekler aracı , geldiğinde güzel bir incelemesini yazarım veya garaj bölümüne konu açarım. Aracın içini ve dışını inceleme fırsatı buldum malzeme kalitesi neredeyse Giulia ile aynı düzeyde , teknoloji olarak Giulia'dan çok daha önde. Cam tavan olmaması benim için büyük bir eksi fakat görmezden gelmeye çalışacağız 😕 Sürüşü nasıl olur bilmiyorum ama zaten performanslı sürüş amacıyla alınacak bir araba değil. Tasarımı kendine aşık etti o yeter 😍

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım