KAPALI 0 KM ALINABİLECEK İÇ VE DIŞ DİZAYNI EN GÜZEL ARAÇ(MAX:150 K) ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yucelcan16

Taklacı Güvercin
4 Ara 2017
26
9
295
Arkadaşlar merhaba sizce hangisi benim şuan kullandığım leonumu degiştirsem ne alabilirim 0 km gerekirse üstüne koyup gözüme güzel gelen 3008 şuanda iç dizayn özellikleri dolu olması falan siz ne derdiniz yorumları alalım :)

erkal99

Erkal
Profesör
18 Eyl 2016
444
455
1,445
İstanbul
İç ve dış dizaynı en güzel araç demişsiniz ama o konu kişiden kişiye değişir bir kaç kriter daha belirleseniz dizel mi? Benzinli mi? Manuel mi? Otomatik mi? En önemlisi hangi sınıf?

yucelcan16

Taklacı Güvercin
4 Ara 2017
26
9
295
İç ve dış dizaynı en güzel araç demişsiniz ama o konu kişiden kişiye değişir bir kaç kriter daha belirleseniz dizel mi? Benzinli mi? Manuel mi? Otomatik mi? En önemlisi hangi sınıf?
YANİ OTOMATİK ZATEN LÜKS DEYİNCE O FİYATLARDA MANUEL ALIRSAN GÜÇLÜ ALMAN LAZIM GT CUPRA MİSALİ ONLARDA PAHALI OLUYOR .

yucelcan16

Taklacı Güvercin
4 Ara 2017
26
9
295
Bir mondeo kullanıcısı olarak mondeo derim :)
Güzel araç ancak satarken değeri çok düşen bir araç oldu yada benim düşüncem yanlış ama binmek için güzel araç duruşu ve iç dizaynı sportifliği performansı sanırım yakıt konusundada başarılı tabiki dizel :) ama kullanmak ve binmek nasip olmadı . bu arada 25 yaşındayım eğer sedan düşünürsem bu ya passat olacak yada bmw 3 kasa olcak henüz erken daha yani şuan beğendiğim yüksek araç olarak ve dijital ekranları falan 3008 demiştim hayal konusunda leondan sonra tabiki 3 kasa e36 erken dedim 1 kasada hatcbach olarak düşünebilirim sonuçta içi küçük ama dokunuşlar aynı oldugundan :) kafamı çock kurcaladı 1.18i benzinlisi yada 1.16 i benzinli ed ler sanırım 3 silindir olduğundan

kazim4444

Kazım AYDIN
Profesör
3 Şub 2017
200
246
1,235
24
Marka
Audi
Güzel araç ancak satarken değeri çok düşen bir araç oldu yada benim düşüncem yanlış ama binmek için güzel araç duruşu ve iç dizaynı sportifliği performansı sanırım yakıt konusundada başarılı tabiki dizel :) ama kullanmak ve binmek nasip olmadı . bu arada 25 yaşındayım eğer sedan düşünürsem bu ya passat olacak yada bmw 3 kasa olcak henüz erken daha yani şuan beğendiğim yüksek araç olarak ve dijital ekranları falan 3008 demiştim hayal konusunda leondan sonra tabiki 3 kasa e36 erken dedim 1 kasada hatcbach olarak düşünebilirim sonuçta içi küçük ama dokunuşlar aynı oldugundan :) kafamı çock kurcaladı 1.18i benzinlisi yada 1.16 i benzinli ed ler sanırım 3 silindir olduğundan
Haklısınız 25 yaş için belirttiğiniz araçlar çok daha uygun :). Ama belirttikleriniz arasından bence en iyi tercih 1 kasa olacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım