KAPALI 1.0 TSI GOLF 7 Yİ NASIL BİLİRSİNİZ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

E.Toprak

Taklacı Güvercin
22 Kas 2017
20
9
295
Herkese merhabalar.1.0 Golf 7 Dsg hakkında düşünceleriniz,varsa tecrubeleriniz nelerdir arkadaşlar? Çekiş konusunda 1.6 dizelleri aratmadığını okudum,duydum.Yakıt konusunda da çok farklı söylemler mevcut.Çok yakıyor diyen var,normal diyen var... Bu arada 2.el almayı planlıyorum.Nedir sizce hakettiği rakam? Nekadar ödemeliyim? Son olarak;Evliyim ve bir çocuğum var.Bunuda dikkate alarak sığarmıyız bu arabaya? Çocuk koltuğu,bagaj v.s sıkıntı yaşarmıyım? Sırf bu yüzde 1,5 dize otomatik focuslara da kayıyor arada aklım.Sizlerin fikrinide alayım istedim.

Şimdiden herkese teşekkürler.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,228
45,823
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Yakıt problem olmasa bile satılması zor bi araç değilmi sizce hoacam Mondeo
Öyle bir endişe önümüzde ki sene dahil artık hiç bir araç için kalmayacak çünkü golf'ü de zor satacaksınız. Çünkü c sınıf sıfır araçlar 250 bin liraya doğru gidiyor. Bu sene %15 ötv zammıyla beraber nereleri görecek fiyatlar belli değil. O sebeple 2.ellerin de değeri yükseleceği için millette o araçlara verecek para olur mu ona bakmak gerek. Artık hemen hemen her otomobilin 2.elde satılması zorlaşıyor bence.

E.Toprak

Taklacı Güvercin
22 Kas 2017
20
9
295
Araba almadan donunu biçmişsiniz ki:) Elindeki arabasını satamayanı duydunuz mu belki benim yaşım ve tecrübelerim yetersizdir
piyasa kaygısından kasıt arabayı hiç satamayacağım için benle beraber gömecekler demek değil.Gerçi anlamışssınızdıır aslında ne demek istediğimide işte... Yine yorumunuz için teşekkürler.

E.Toprak

Taklacı Güvercin
22 Kas 2017
20
9
295
Öyle bir endişe önümüzde ki sene dahil artık hiç bir araç için kalmayacak çünkü golf'ü de zor satacaksınız. Çünkü c sınıf sıfır araçlar 250 bin liraya doğru gidiyor. Bu sene %15 ötv zammıyla beraber nereleri görecek fiyatlar belli değil. O sebeple 2.ellerin de değeri yükseleceği için millette o araçlara verecek para olur mu ona bakmak gerek. Artık hemen hemen her otomobilin 2.elde satılması zorlaşıyor bence.
Çok haklısınız.Bu Ötv zam haberlerini bedne okumuştum.Ama ne olursa olsun insan gözardı edemiyor alacağı aracın ikinci el piyasasını.en azından ben edemiyorum.

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,917
2
24,223
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Gerçi anlamışssınızdıır aslında ne demek istediğimide işte.
Yok ben anlamadım başta ne demek istediğinizi.Mondeo ve ya başka araba yorumları gelince anlamaya başladım.Sizin forumda başlık alma sebebiniz: Hızlı al sat piyasası revaçta bir araba almak istiyorum hangisi sorusunu soramadığınızdan bizim için golf/focus diye bir kuyuya taş bıraktınız, 110 mesajdır çıkartamıyoruz.
Focus 2013 ten itibaren filtrelediğim modellerde 5000 tane görünüyor sitede.
Golf 2013 ten itibaren filtrelediğim modellerde 4000 tane görünüyor sitede.
Focus alırsanız piyasası daha iyi olur.
Ama ne olursa olsun insan gözardı edemiyor alacağı aracın ikinci el piyasasını.en azından ben edemiyorum.
Herkese merhabalar.1.0 Golf 7 Dsg hakkında düşünceleriniz,varsa tecrubeleriniz nelerdir arkadaşlar? Çekiş konusunda 1.6 dizelleri aratmadığını okudum,duydum.Yakıt konusunda da çok farklı söylemler mevcut.Çok yakıyor diyen var,normal diyen var... Bu arada 2.el almayı planlıyorum.Nedir sizce hakettiği rakam? Nekadar ödemeliyim? Son olarak;Evliyim ve bir çocuğum var.Bunuda dikkate alarak sığarmıyız bu arabaya? Çocuk koltuğu,bagaj v.s sıkıntı yaşarmıyım? Sırf bu yüzde 1,5 dize otomatik focuslara da kayıyor arada aklım.Sizlerin fikrinide alayım istedim.

Şimdiden herkese teşekkürler.
Sorularda sormamışsınız ne hikmetse ikinci elde satarken zarar eder miyim diye:D Bu da 7 sayfalık yazıyı kocaman bir çöp kovası yapmıştır.Aksini idda ediyorsanız alıntılayabilirsiniz beni aksi taktirde bu konuyu takipten çıkmış bulunmaktayım.İyi forumlar.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım