1.3 cdti yazılım tavsiyesi

egeerdogan

Asfalt Kurutucu
13 Eki 2016
32
28
595
corsa d 1,3 cdti 75 hp aracım için yazılım yaptırmaya karar verdim. sizce nerede yaptırmalıyım ve fiyatlar ortalama ne kadar ? teşekkürler.

hakanrs

Düz Yol Gazcısı
24 Eyl 2018
11
9
145
İstanbul
Marka
Renault
Remaps'ı tavsiye ederim. Birkaç gün önce 1.5dci 90 beygir Clio aracıma yazılım yaptırdım. Yazılım, limitlerine göre her araca özel olarak yazılıyor. Fiyat olarak 1450 lira, vade farksız 9 taksit yapıyorlar. Ayrıca yazılım eğitimi de veriyor olmaları ne kadar tecrübeli olduklarını gösteriyor. Şimdilik memnunum.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,866
26,225
5,720
Ankara
Marka
Skoda
2cr den opel kullanıcıları memnun genelde. Takip ettiğim kadarıyla yaptıkları araçların yarısından çoğu cdti üniteler. Kendim kullanmıyorum bilmiyorum ama bi fiyat alıp düşünebilirsiniz

Sari

Profesör
2 Ocak 2018
951
1,428
2,020
Edirne
Marka
Opel
2CR tavsiye ederim Opel grubunda oldukça başarılılar. 1450 gibi fiyat baya pahalı geldi bana çünkü 600 700tl civarlarına yazılıyor Megachips,Pasaoglu gibi yerlerde.

egeerdogan

Asfalt Kurutucu
13 Eki 2016
32
28
595
2CR tavsiye ederim Opel grubunda oldukça başarılılar. 1450 gibi fiyat baya pahalı geldi bana çünkü 600 700tl civarlarına yazılıyor Megachips,Pasaoglu gibi yerlerde.
9 ay önce izmir şubeleri ile konuşmuştum ümit bağıran'a ulaşamadığım için. kendisi bana 600 tl gibi halledebileceklerini söylemişti. 9 ay içinde 2 katından fazla zam enteresan geldi doğrusu.

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,286
3,918
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Bende 2 Cr tavsiye ederim hem cdti'a olan aşinalıkları hem de arkadaşım 2Cr yazılımlı astra h hala kullanıyor hiç bir sıkıntısı yok.

Edit : Yaz başı gibi fiyat 600-700 civarı vermişti 2Cr.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,866
26,225
5,720
Ankara
Marka
Skoda
9 ay önce izmir şubeleri ile konuşmuştum ümit bağıran'a ulaşamadığım için. kendisi bana 600 tl gibi halledebileceklerini söylemişti. 9 ay içinde 2 katından fazla zam enteresan geldi doğrusu.
1450 onların fiyatı değil başka bi firma söylenmiş yukarda. Onlar daha ucuzdur diye tahmin ediyorum

BLL-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sunake

Profesör
8 Eyl 2016
269
371
1,445
2CR veya Ecufast’e goz atabilirsiniz. Yuksek miktarda bir para bayilmanizin mantikli oldugunu dusunmuyorum.

Aygen

Profesör
8 Eyl 2016
87
78
1,060
26
Ankara
Marka
Audi
Audi a3 aracım 2cr yazılımlı. Gayet memnunum. Custom yazılım konusunda gayet iyiler. Sürüşünüze gore map ciziyorlar isterseniz.

Edit: haziran ayinda yazilim yaptirdim. 890 tl ve liqui moly yağ kampanyasindan yararlanmıştım.

Son düzenleme:

egeerdogan

Asfalt Kurutucu
13 Eki 2016
32
28
595
Ilk olarak 2cr ile görüstüm ardından google aramalarina gore 5 6 firmadan daha fiyat teklifi aldım. 700 ile 1450 tl arasında fiyat verdiler. Paşaoğlu hakkında düşunceleriniz nelerdir ?

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Ilk olarak 2cr ile görüstüm ardından google aramalarina gore 5 6 firmadan daha fiyat teklifi aldım. 700 ile 1450 tl arasında fiyat verdiler. Paşaoğlu hakkında düşunceleriniz nelerdir ?
@Iskender™ arkadaşımıza yakınsan ona yaptırmanı tavsiye ederim. Benim 1.3 cdti için birkaç farklı yazılım yaptı ve şuan ondan başkasına pek güvenemiyorum. Yaptığı yazılımı en ince ayrıntısına kadar dinleyebilirsin, o da sıkılmadan anlatır. Egr iptalini ve dtc iptalini de arabaya tornavida değdirmeden yazılımsak olarak yapıyor bir yıldır sorunsuz kullanıyorum ne arıza lambası yaktı ne bi sorun yaşadım.

egeerdogan

Asfalt Kurutucu
13 Eki 2016
32
28
595
@Iskender™ arkadaşımıza yakınsan ona yaptırmanı tavsiye ederim. Benim 1.3 cdti için birkaç farklı yazılım yaptı ve şuan ondan başkasına pek güvenemiyorum. Yaptığı yazılımı en ince ayrıntısına kadar dinleyebilirsin, o da sıkılmadan anlatır. Egr iptalini ve dtc iptalini de arabaya tornavida değdirmeden yazılımsak olarak yapıyor bir yıldır sorunsuz kullanıyorum ne arıza lambası yaktı ne bi sorun yaşadım.
kendisi ile konuşmak istiyorum zaten diğer başlıktan yazdım cevap bekliyorum ama şöyle bir problem var araç euro 5 olduğu için beyin sökülmeden yazılım olmuyor dedi aradığım her yer

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım