Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mertkahveci

Mert Kahveci
Taklacı Güvercin
29 Haz 2019
10
0
285
27
İstanbul
Marka
Volkswagen
Merhabalar Otopark.com ailesi!

4 kişilik bir aileyiz ve 120.000 (maksimum 125.000) TL'ye sedan C/C Premium segmenti otomatik bir araç arıyoruz. Araçtan beklentilerimiz konfor, ekonomi ve tasarım. Şu an aklımızda 2014 Audi A3 Sedan ve 2015 Passat var. Ama emin olamıyoruz ve artı/eksilerini tam bilmiyoruz. Hasar kayıtlı alınır mı, tampon değişmiş alınır mı? Fikirlerinize ihtiyacımız var.

Araçta multimedya ekranı ve led far olmasını çok isteriz.

*Fiat, Hyundai, Citroen gibi markalar tercihimiz değil.

Teşekkürler

Son düzenleme:

facelift

Asfalt Kurutucu
29 May 2019
180
152
635
34
Marka
BMW
Şu forumda dsg, powershift, edc hakkında yazılanlar neyseki yüzde yüz doğru değil. Yoksa yolda kalmış araçlardan trafik akamazdı :)

Akın

Panpa
Beta Programı
9 Eyl 2016
3,367
7,206
4,970
İstanbul-Tunceli
Marka
Yok
Şu forumda dsg, powershift, edc hakkında yazılanlar neyseki yüzde yüz doğru değil. Yoksa yolda kalmış araçlardan trafik akamazdı :)
image.jpeg

Oronra

Asfalt Kurutucu
24 May 2019
169
78
510
44
Marka
Honda
dediklerinizde zaten haklısnız kardeşim. Ben kalkıp dsgyi savunmuyorum. Başıma iş gelmiş olsaydı zaten burada tepkili şekilde yazardım. Sanki sizin ürettiğiniz mal ayıplanmış gibi uzun uzun cevap yazmanız güldürdü biraz. Benim kullandığım dsg 6 ileri 2.0tdi 2015 Volkswagen CC idi. Evet benim araçtaki dsg sağlamdı.

6 ileri dsg ler yagli, 7 ileriler kuru kavrama.
elma ile armut yani. Kuru kavrama kullanmis olsaydiniz durum baska olurdu.
Kazasiz belasiz ins, Allah dert vermesin.

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
dediklerinizde zaten haklısnız kardeşim. Ben kalkıp dsgyi savunmuyorum. Başıma iş gelmiş olsaydı zaten burada tepkili şekilde yazardım. Sanki sizin ürettiğiniz mal ayıplanmış gibi uzun uzun cevap yazmanız güldürdü biraz. Benim kullandığım dsg 6 ileri 2.0tdi 2015 Volkswagen CC idi. Evet benim araçtaki dsg sağlamdı.

Kısa yazınca anlaşamadığımız çok kişi oldu, örneklendirerek yazıyorum her ihtimale karşı.
Gülmek iyidir gülün tabii ancak orada gülünç bir şey veya malı ayıplanan biri gibi savunur tarzda bir şey yazmadım.
Sizin aracınızdaki şanzıman yüzdeye vurursak yoldaki DSGli araçların çok ufak bir dilimini kapsıyor.

facelift

Asfalt Kurutucu
29 May 2019
180
152
635
34
Marka
BMW
Dsg araç kullanmıyorum. Fakat tartışmasız dünyanın en sorunlu şanzımanı. Bu güne kadar patlamamış bir dsg görmedim. Saatli bomba resmen. Sanayi vag grubu araçlarla dolu. İnsanlar arabadan anlamadığı için vw yeavvv deyip patlayan passat a dünya para bayılıyorlar. Sorunsuz dsg bulmak Anka kuşu bulmakla eşdeğerdir.

Dsg kompleksim olduğu düşünülmemelidir.

Kutay Altunordu

Profesör
8 Eyl 2016
78
72
1,060
İstanbul
Marka
Volkswagen
A3 biraz küçük sedan kalıyor bence kalitesi tartışılmaz ama A3 parasına VW de Passat Ford da Mondeo Skoda da Octavia alınır. Bizim Jetta bile A3 den daha büyük ve kullanışlı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım