KAPALI 120 bine dek dizel düz vites sedan araç

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

asterix1

Düz Yol Gazcısı
22 Haz 2018
6
3
145
Merhaba
Forumda yeniyim citroen c4 ümü 10 yıl bindikten sonra sattım,aradığım aracın fiyatı 100-120 bine kadar olabilir dizel bir araç almak istiyorum, sıfır yada bir yıllık filan olabilir genelde şehir içi ağırlıklı kullanıyorum 10 yıl filan kullanırım Allah izin verirse aile olarak kullanacağım bir araç olacak sedan tercihim cevaplar için şimdiden teşekkürler.

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,927
2
24,241
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Merhaba
Forumda yeniyim citroen c4 ümü 10 yıl bindikten sonra sattım,aradığım aracın fiyatı 100-120 bine kadar olabilir dizel bir araç almak istiyorum, sıfır yada bir yıllık filan olabilir genelde şehir içi ağırlıklı kullanıyorum 10 yıl filan kullanırım Allah izin verirse aile olarak kullanacağım bir araç olacak sedan tercihim cevaplar için şimdiden teşekkürler.
Toyota Avensis sizi mutlu edecektir

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,927
2
24,241
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Yukardaki iki araçta güzel,Honda civic sedan dizel sıfır baktım biraz zorlayıp almamı önerirmisiniz 127 bin.
Sıfır almanın keyfi ayrı ama 1 yıl sonra 2015 mondeo veya avensis konforu ve D segment dokunuşları vs bulamayacaksınız Civicte o da artık sıfır olmayacak nihayetinde.Doğuştan C segment bir araba mı 2 yaş büyük 20k kmlerdeki bir D segment mi. Bence 2 yaş büyük D segment

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Sıfır olsun, kafa rahat olsun.

Sahibinden de 5 bin km de kaç parça değişenli araçlar da var, yüz küsur km de değişensiz araçlar da. Km az = temiz demek değil malum. İkinci el almak için güvenilecek insan lazım.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,331
46,023
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Diğer araçları bilemem de bu araç oldukça temiz bir makine. Zaten Erhan hocama da bu aracı biz aldırmıştık. O da çok memnun aracından ama eşi de kullanacağı için daha minimal ve otomatik vites bir şeyler aradığından satıyor. İlla şunu bunu alın diyemem ama mevzu temizlikse bu araç temizdir. Benim yeterince nakitim olsaydı focus'u satıp bunu alacaktım.

Son düzenleme:

Erhan Tekin

Profesör
4 Kas 2016
338
539
1,645
35
ADIYAMAN
Marka
Seat
Benden bahsedilmiş merhaba :) Aynen,arabam hala satılık.Tamamen @Cenk kardeşimin dediği gibi."Yakıt konulup binilecek araç" derler ya tam da öyle,72 binde bakımı geliyor,100 bin de lastik değişilir,balataları değişmiştim yakın zamanda,muayenesini de bir kaç ay önce yaptım.Küçük kardeşimi evlendirdik babama biraz destek çıktım ordan paramı alsam 2. araç alacam 1.2 TSI DSG polo bize yeter bir süre.Aslında hepsini geçtim arabayı şu an özellikle bedelli askerlik için satıyorum.

asterix1

Düz Yol Gazcısı
22 Haz 2018
6
3
145
Honda civic sedan dizel hız olarak yüzün üzerinde yakıt tüketimi çpk artıyor diye duyumlar aldım,dayıoğlu skoda ocatvia öneririrm dedi pek mantıklı gelmedi bu yakıt sorunsalı ama ne dersiniz.

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Honda civic sedan dizel hız olarak yüzün üzerinde yakıt tüketimi çpk artıyor diye duyumlar aldım,dayıoğlu skoda ocatvia öneririrm dedi pek mantıklı gelmedi bu yakıt sorunsalı ama ne dersiniz.

Banada mantıklı gelmedi...
Göreceli bir kavram ama benim aracımla aynı yolu benzer trafik koşullarında, otoban hızını 130 a sabitleyerek gidersem 5-5.2 yakarken, yine otoban kısmını 100 e bağlarsam taş çatlasa 4 yakar. arada belirgin bir fark olur ... ama Civic de de durum benzer olur... çok anlam veremedim... çok yakmaktan kasıt 130 civarı hızlarda 5-5.5lt ise, Allaha havale ediyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım