13.500 km de Audi A3 Dynamic TDI

Tamgazdebriyaj

Elit Apaçi
26 Şub 2017
62
44
970
Bi süre audi a4 bakmamızın ardından showroomda a3 de oturmuştum ve iç mekanı beni etkilemişti o zamandan sonra sahibindende a3 bakar oldum.Diyarbakırdan yeni konulmuş bir ilana denk geldim diğer insanların tersine bende opsiyon sevdası değil km takıntısı vardı ve 13.500 km de olması beni yeterince etkilemişti 2 yıl uzatılmış garantisi olması hasarsız boyasız tertemiz bir ataba olması benim için yeterliydi.Başta a4 baktığımızdan dolayı bütçe yüksekti ve corollayı satmak durumunda kalmadık evin 2. Beyaz, dizel ve otomatik aracı oldu :/ 137.500 ye anlaştık ertesi güne uçak bileti alıp arabayı almaya diyarbakıra gittik sorunsuz bi şekilde aldık

http://instagr.am/p/By40OiIgbts/
Kaygan asfaltta lift off yapınca eğlenceli kılıyor

3 hafta olucak 16450 km ye dayandı mmt ve 90 beygirden sonra tatminkar ufak tefek işlere start verdim.
Geri görüş kamerası
Gizli özellik
Krom egzoz ucu şimdilik süreçte yapılanlar
Krom panjur
Tavanın siyah kaplanması
Hava girişlerine gümüş gri detay
Bir sonraki maaşımla yapılacaklar

Babam audiyi kullandıktan sonra vay be güzel arabaymış dedi benimkine göz koyucak diye korktum fakat ara sıra temiz a4 bulsana diye dürtüyor bakalım.Haneyede hayırlı olsun sorularınız var ise cevaplıyabilirim

grandgrand

Asfalt Kurutucu
15 Haz 2018
58
-7
520
Hayırlı olsun genelde Güney Doğu bölgesinden araba almam tek sebebi bozuk yollar ve nasıl hor kullanıldığı ve güvenilmeyen mazot

Tamgazdebriyaj

Elit Apaçi
26 Şub 2017
62
44
970
Hayırlı olsun genelde Güney Doğu bölgesinden araba almam tek sebebi bozuk yollar ve nasıl hor kullanıldığı ve güvenilmeyen mazot
Bozuk yollar konusunda haklı olabilirsin ama hor kullanmak hiç belli olmaz düşündüğümün aksine naif ve donanımlı birisiydi inşaat şirketinin üst mevkisindeymiş hem piyasanın biraz altı ve uzaştıl ış garantiyi görünce pek takılmadım doğrusu

mburakozgen

Profesör
19 Mar 2017
294
364
1,395
Bence ön yargılısınız. 4 yıl önce Elazığ'dan Tekirdağ'a taşındım, İstanbul ve Kocaeli'ne sık sık gidiyorum, tek kelimeyle buraların yolu berbat :D hatta önceki aracım sol amortisör keçesi patlatmıştı ki gayet dikkatli kullanmama rağmen :) Önceki aracımı görenler 50 bin civarı kilometre tahmininde bulunuyordu ama 125 binde sattım o derece, yoğun trafikte motorun zorlanmaması da cabası

Son düzenleme:

Tamgazdebriyaj

Elit Apaçi
26 Şub 2017
62
44
970
6CA58564-A8D2-42D8-A544-A573ACADA855.jpeg

Burada aracın tavanını orijinal sunroof boyutunda kaplatmıştım o boş paket ve beyaz biraz araba imajını kesinlikle değiştirmişti çok güzel bir hal almıştı.
+krom egzoz ucu eklemesini yaptım görünüş olarak bu kadar.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım