150 Tl ye kadar kulakiçi kulaklık tavsiyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

estoril

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2016
14
8
595
150 liraya kadar kulakiçi kulaklık arıyorum . Ne önerirsiniz . Kaliteli ses istiyorum . İphone da kullanılacak

selimcicekyurt

Selim
Profesör
10 Eyl 2016
772
1,143
2,320
23
İstanbul
Marka
Opel

selimcicekyurt

Selim
Profesör
10 Eyl 2016
772
1,143
2,320
23
İstanbul
Marka
Opel
ya sürekli dinlediğim şarkıyı dinledim ya bunda böyle sesler mi geliyo dedim. Sıradan şarkılar kesmemeye başladı farklı bi şarkı kültürü oluşturdu bana her şeyi süper al gitsin.
Markadan zaten kalite anlaşılıyor :D Ama işin içinde birşey var gibi geliyor durduk yere %74 indirim. D&R'da 670TL burda 180TL. Değişim yapılmış, kullanılmış ürün olabilirmi ? Ya da garantiye gitmiş tamir edilmiş ?

ibougur

Reis
8 Eyl 2016
2,257
4,523
5,020
29
İstanbul
Markadan zaten kalite anlaşılıyor :D Ama işin içinde birşey var gibi geliyor durduk yere %74 indirim. D&R'da 670TL burda 180TL. Değişim yapılmış, kullanılmış ürün olabilirmi ? Ya da garantiye gitmiş tamir edilmiş ?
lg'nin telefonu ile hediye ettiği kulaklıktır büyük ihtimalle bende öyle aldım tuşlar çalışmıyor sadece lg olmadığından dolayı al gitsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım