195/65 R15 Kış Lastiği Tavsiyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kaanc5

Profesör
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
904
1,201
2,320
İstanbul/Lüksemburg
Marka
BMW
Malum İstanbul için kar ihtimalli gittikçe artıyor, 2 gün içinde kış lastiği alacağım. Benim aklımda Contintental TS860 veya Bridgestone Blizzak LM001 var. Bridgestone olduğum yere yürüme mesafesi olduğu için ve pek vaktim olmadığı için daha cazip geliyor ama aralarında ciddi fark var mıdır? Hangisini tercih etmeliyim?

abidinkofficial

Profesör
9 Eyl 2016
384
922
1,895
Çorum
Marka
Volkswagen
İki lastik arasında kaldıysanız Continental testlerde hep daha başarılı çıkıyor, her zaman da lastik alınmayacağı için aceleye getirmemek veya kolaya kaçmamak daha doğru olur diye düşünüyorum. Bir de Nokian'lar var tabi, WR D4 kullananlar çok seviyor, bizdeki Michelin'ler bitince onları kesinlikle tercihler arasına alırdım.

kaanc5

Profesör
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
904
1,201
2,320
İstanbul/Lüksemburg
Marka
BMW
Nokian'ın kış lastikleriyle ilgili baya güzel yorumlar var, ona da bi bakın isterseniz
İki lastik arasında kaldıysanız Continental testlerde hep daha başarılı çıkıyor, her zaman da lastik alınmayacağı için aceleye getirmemek veya kolaya kaçmamak daha doğru olur diye düşünüyorum. Bir de Nokian'lar var tabi, WR D4 kullananlar çok seviyor, bizdeki Michelin'ler bitince onları kesinlikle tercihler arasına alırdım.
Perşembe kar geleceği ve finallerim arasında nefes alamadığım için gerçekten vaktim yok. Nokian en iyisi ama satan yerler kısıtlı, vaktim de yok maalesef

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Hepsiburada.com dan alabilirsiniz, 2 gunde teslim ettiler lastiklerimi, memnunum. Allah dusmanimin basina bridgestone lassa vermeskn, cok dandik

kaanc5

Profesör
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
904
1,201
2,320
İstanbul/Lüksemburg
Marka
BMW
Hepsiburada.com dan alabilirsiniz, 2 gunde teslim ettiler lastiklerimi, memnunum. Allah dusmanimin basina bridgestone lassa vermeskn, cok dandik
Yapma ya o kadar mı kötü lastikler? Arkadaşımın B150'sinde vardı farklı ebatta baya iyi gidiyordu, gürültü hariç kötü bir yanı da gözükmüyor gerçe test iki yıllık ama : https://www.adac.de/infotestrat/tes...15.aspx?ComponentId=216882&SourcePageId=31821 . Continental için de lastik başına 10tl fazlasına fiyat aldım ama bana çok uzak o yüzden alamam sanırım. İstanbul gibi kışın ciddi yaşanmadığı bir yerde sakin kullanan birini idare etmez mi nisana kadar?

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Yapma ya o kadar mı kötü lastikler? Arkadaşımın B150'sinde vardı farklı ebatta baya iyi gidiyordu, gürültü hariç kötü bir yanı da gözükmüyor gerçe test iki yıllık ama : https://www.adac.de/infotestrat/tes...15.aspx?ComponentId=216882&SourcePageId=31821 . Continental için de lastik başına 10tl fazlasına fiyat aldım ama bana çok uzak o yüzden alamam sanırım. İstanbul gibi kışın ciddi yaşanmadığı bir yerde sakin kullanan birini idare etmez mi nisana kadar?

Hocam başka şansınız yoksa taktırın, ama 720 TL çok yüksek bir fiyat, internette tanesi 150 lira(2016 üretim), 650 liraya kadar pazarlık yapın, ayrıca aldığınız lastiklerin üretim tarihine bakın, 2015 yılında bana 2012 yılının bridgestone unu satmışlar, adamlarla kavga ettim sıfır lastik verecekler bana.

kaanc5

Profesör
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
904
1,201
2,320
İstanbul/Lüksemburg
Marka
BMW
Hocam başka şansınız yoksa taktırın, ama 720 TL çok yüksek bir fiyat, internette tanesi 150 lira(2016 üretim), 650 liraya kadar pazarlık yapın, ayrıca aldığınız lastiklerin üretim tarihine bakın, 2015 yılında bana 2012 yılının bridgestone unu satmışlar, adamlarla kavga ettim sıfır lastik verecekler bana.
Hocam lastikler 2016, fiyata sökme-takma balans dahil. İnternetten alınca üstüne işçilik eklemek gerekiyor diye biliyorum.

mecagil

Profesör
9 Eki 2016
670
1,139
2,320
Ankara
Marka
Ford
bridgestone un yazlık kışlık her türlüsünden kaçmak lazım. potenza falan alıyorsan farklı tabi. o seviyede performansını bilmiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım