KAPALI 2.0 mk1 2000 model sedan Focus Buji bilgisi lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kaansoysal

Profesör
19 Eki 2016
415
514
1,645
32
Mersin
Ağalar benim ihtiyarın (2.0 mk1 2000model sedan focus) bujiler hakkı rahmetine kavuşmak üzereler bende bakınayım ne takıyor millet nedir ne degildir dedim fakat kararsız kaldım farklı forumlarda konusu açılmıs fakat tam bir bilgi vermemişler bu platin uclu iridyum uclu farkı nedir bu tırnak uzunlugu ve sayısı neyi değiştiriyor tüplü olan araca neyin alınması makbul benim araca ne uyar bilgi bulamadım pek fazla bilgisi olan arkadaşlar beni aydınlatırsa makbule geçer saygılar

ShadoWalkn

Panpa
27 Eyl 2016
1,423
2,430
2,570
İstanbul
Ağalar benim ihtiyarın (2.0 mk1 2000model sedan focus) bujiler hakkı rahmetine kavuşmak üzereler bende bakınayım ne takıyor millet nedir ne degildir dedim fakat kararsız kaldım farklı forumlarda konusu açılmıs fakat tam bir bilgi vermemişler bu platin uclu iridyum uclu farkı nedir bu tırnak uzunlugu ve sayısı neyi değiştiriyor tüplü olan araca neyin alınması makbul benim araca ne uyar bilgi bulamadım pek fazla bilgisi olan arkadaşlar beni aydınlatırsa makbule geçer saygılar

Kabaca durum budur. NGK almak isterseniz NGK'nın sitesine girip ürün bulma bölümünden LPG'li motorları seçip, üreticiyi ford olarak seçip, modeli de Focus '98 olarak seçip karşınıza çıkan motor kodu listesinden sizin motorunuza ait koda tıklayıp NGK'nın hangi modellerini kullanabildiğinizi görürsünüz. İçlerinden uygun olan buji ürün kodu ile satın alabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım