2006 Fiat Grande Punto 1.4 Fire Active 3 Kapı

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,022
7
51,356
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
göbek kısmı uyuyosa renolar da 4x100, puntolar da italyan olduğundan 4x100 olması lazım
Renault 4x100, Fiat'lar 4x98. Hafif kanırtarak ittirerek filan uyuyor. Ben Renault jantlarını pek dayanıklı bulmuyorum. Ayrıyetten, Punto'nun jant kapaklarını çok daha şık buluyorum. :)

uygarefee

Uygar
Elit Apaçi
29 May 2022
301
440
995
İstanbul
Marka
Tofaş
Renault 4x100, Fiat'lar 4x98. Hafif kanırtarak ittirerek filan uyuyor. Ben Renault jantlarını pek dayanıklı bulmuyorum. Ayrıyetten, Punto'nun jant kapaklarını çok daha şık buluyorum. :)
Ben kendi arabamı tam kestiremiyorum ya, Tofaş'lar 4x100 mü 4x98 mi? Her ikisini de uyduruyorlar çünkü

alkın

Alkın Uslu
Panpa
1 Şub 2020
1,046
1
1,125
2,570
Ankara
Marka
BMW
abiler jant vallahi aklımda ve öncelik sıralamasında çok üstlerde 😂 😂.

biraz müsade ama, şu acil olan ve zamanı gelen masraflarını halledeyim de, onunla ilgileneceğiz.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,856
26,200
5,720
Ankara
Marka
Skoda
fiatlar 4x98 de yerliler öyle diye biliyorum ben de, ondan dolayı özellikle puntolar italyan diye belirttim. zamanında punto varken linea jantı için sorular olurdu gruplarda ordan hatırlıyorum doğruysa

alkın

Alkın Uslu
Panpa
1 Şub 2020
1,046
1
1,125
2,570
Ankara
Marka
BMW
Arabayı yıkadım detaylıca, kötü durumda olan kaput içi ve motora da el attım.

IMG_20240317_151737.jpg

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,705
2
9,636
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
kusurlarımız;

kısa ve uzun hüzmeli far ayarı hatalı (TR araçlarında fabrikasyon özellik)

lpg etiketleri yok

camlar film yapıştırılmış

Valla o far ayarından yırtan sadece benim herhalde çok kez yırttım yazılmadan ama yazıyorlar ya :D Bi-Xenon Mercedes götürdük , Led Leon götürdük yine hatalı ağam biz müdahale edemeyiz ki sistem kendi ayarlıyor , hatta mercedeste kıllanıp arka aksa bağlı olan kabloları ve sistemi şema gibi kontrol ettik hata kusur yok ama far ayarı hatalı :D

alkın

Alkın Uslu
Panpa
1 Şub 2020
1,046
1
1,125
2,570
Ankara
Marka
BMW
Bir seferinde bizim E90 kusursuz geçmişti tüm muayeneden, onun da detayını bir ara anlatırım 😂😂.

• Haha
Tepkiler: S.Asil

alkın

Alkın Uslu
Panpa
1 Şub 2020
1,046
1
1,125
2,570
Ankara
Marka
BMW
@Cenk abi muhtemelen beni engelleyecek ama yeni bir güncelleme zamanı geldi😂.

Öncelikle bayramınızı tebrik ederim.

Uzun süredir Cenk abi başta olmak üzere birçok kişiyle konuştum, en son bütçe durumlarından Goodyear Eagle Sport 4 mevsim'e karar kılmıştım ancak 07/24 tarihli Continental All Season Contact 2, hem de XL yükleme ekstrası olan dört mevsim lastik denk gelince bütçemi bir şekilde uydurdum ve bugün taktırdım.

Gelecek zamanlarda lastikten nasıl bir geri dönüş alacağım size bildireceğim, hepimize hayırlı olsun. Benden kurtuldunuz 😂.

IMG_20240413_140352.jpg
IMG_20240413_140400.jpg

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,856
26,200
5,720
Ankara
Marka
Skoda

Uzun süredir Cenk abi başta olmak üzere birçok kişiyle konuştum, en son bütçe durumlarından Goodyear Eagle Sport 4 mevsim'e karar kılmıştım ancak 07/24 tarihli Continental All Season Contact 2, hem de XL yükleme ekstrası olan dört mevsim lastik denk gelince bütçemi bir şekilde uydurdum ve bugün taktırdım.

Gelecek zamanlarda lastikten nasıl bir geri dönüş alacağım size bildireceğim, hepimize hayırlı olsun. Benden kurtuldunuz 😂.

Ekli dosyayı görüntüle 45930Ekli dosyayı görüntüle 45931
zaten punto baya sert bi araç, XL den pişman olmazsın umarım :D hayırlı olsun

mrtkap

Profesör
8 Ara 2017
897
1,652
2,320
İst.
Marka
Ford

Ekli dosyayı görüntüle 45930Ekli dosyayı görüntüle 45931
Hayırlı olsun, Fiesta’yı ilk aldığımda üstünde 1.serisi 0 olarak vardı, genel tepkilerinden çok memnundum. XL olmasına rağmen bariz bir sertliği yoktu. Hatta kışlık kullandığım yanak korumasız Nexen’ler daha sertti. Islak performansı 10/10 yaz performansı 7/10 yol sesi 8/10, negatif tarafı yumuşak hamurlu ve çok çabuk parçalanıyor 7 ayda ön lastikler bitap düşmüştü ki 70 HP araba :) Pişman olacağınızı düşünmüyorum güle güle eskitin

alkın

Alkın Uslu
Panpa
1 Şub 2020
1,046
1
1,125
2,570
Ankara
Marka
BMW
Hayırlı olsun, Fiesta’yı ilk aldığımda üstünde 1.serisi 0 olarak vardı, genel tepkilerinden çok memnundum. XL olmasına rağmen bariz bir sertliği yoktu. Hatta kışlık kullandığım yanak korumasız Nexen’ler daha sertti. Islak performansı 10/10 yaz performansı 7/10 yol sesi 8/10, negatif tarafı yumuşak hamurlu ve çok çabuk parçalanıyor 7 ayda ön lastikler bitap düşmüştü ki 70 HP araba :) Pişman olacağınızı düşünmüyorum güle güle eskitin
Çok teşekkür ederim, erken dağılmayı umarım 2. Seride düzeltmişlerdir de yaşamam 😂

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım